Rehber Modem Hat Değerleri

Hat değerlerim iyi mi? Youtube 4K video izliyorum rahat bir şekilde fakat oyunlarda ani ping sorunum oluyor bu neden kaynaklı? Yardımlarınızı bekliyorum.
Hat değerlerin güzel. Sınıra takınsın o yüzden küçük hatalar alıyorsun. Bu yüzden kaynaklı. Hızını düşürseler veya hattın eskiyse yeniletirsen faydası olur.

Hat değerlerin güzel. Sınıra takınsın o yüzden küçük hatalar alıyorsun. Bu yüzden kaynaklı. Hızını düşürseler veya hattın eskiyse yeniletirsen faydası olur.
Sınıra yakın olduğumu nasıl anlarım?

Ne değiştiğini belirtiyoruz işte. Port, ve hat değerini aşman problem olan.
Akıllı Türk Telekom ekipleri ankastreye gelen hat kablomu değiştirmişler ve 3 gündür internetim kesikti. Kablodandır diye Cat6 Kablo ile bağlantı sağladı elektrikçi lakin yine getiremedik interneti. Son umut Türk Telekom ekiplerine kalınca ben de kendi başıma bir şeyler deneyerek boştaki hatları tek tek deneyeyim dedim. Şanstır ki denediğim ilk kablo ile internetimi getirmeyi başardım ve şuan ankastreden modemime Cat6 kablo ile bağlantı sağladım. Modem hat değerlerimde iyileşme var gibi. Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz bu değerler ile sabit 35 Mbps hız alabilir miyim kopma yaşamadan?

Bu hat değerleri şuanki güncel hali.

Bu değerler ise kopma yaşadığım sıralardaki değerlerdi.

Bu değerlerle zaten 35 aldığın gözüküyor.

Evet iyileşme var az bir şey. Ancak hızı daha yükseltmemen lazım kopma yaşamak istemiyorsan en fazla 5 daha yükselebilir öyle bir tarife de yok.
Demek istediğim 35 Mbps hızı kopma yaşamadan kullanabilirim değil mi? Tarifem zaten 35 Mbps.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerleri konusunda kendi değerlerim üzerine değer tanıyamıyorum, biraz egoistim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…