Modemi kapatmak mı açık bırakmak mı?

CRC hatası üreten bir modeminiz varsa 1-2 günde bir kere modemi kapatıp açmanız yeterli olacaktır. Öte yandan modeminizi akşam kullanmıyorken kapatırsanız hem ısınma sorununun önüne geçersiniz, hemde modem boşu boşuna yorulmaz.
Dostum modem insanmı yorulsun :D bişeyler indirirsen ısınır yoksa kendini ısıtmaz.Sen tvlere bilmem atıyorum buzdolabında vs her gece fişi çekiyormusun? sakat yeri şu aslında fişi çekip takarken prize senin için risk elektrik kaçırabilir tuştanda açsan kapasan bile bir sorun olabilir bırak kalsın açık ,zaten Turkiyede elektrik kesintileri varken o ara dinlenir zaten . Radyasyonmuş ona bakrsan elimizdeki telefonlar elekronik aletler zaten içindesin .Sonuç olarak açık kalması bir sorun değil isteyen istediğini yapar inancına bağlı k.b forumda gezerken yorum güldürdü yazdım :)sevgiler.

Son düzenleme:
Dostum modem insanmı yorulsun :D bişeyler indirirsen ısınır yoksa kendini ısıtmaz.Sen tvlere bilmem atıyorum buzdolabında vs her gece fişi çekiyormusun? sakat yeri şu aslında fişi çekip takarken prize senin için risk elektrik kaçırabilir tuştanda açsan kapasan bile bir sorun olabilir bırak kalsın açık ,zaten Turkiyede elektrik kesintileri varken o ara dinlenir zaten . Radyasyonmuş ona bakrsan elimizdeki telefonlar elekronik aletler zaten içindesin .Sonuç olarak açık kalması bir sorun değil isteyen istediğini yapar inancına bağlı k.b forumda gezerken yorum güldürdü yazdım :)sevgiler.
Sorunun ne? TVler gece açık olmuyor özellikle düşük donanımlı modemler her türlü ısınabiliyor, bundan dolayı verdiğim bir öneriydi sadece.
Hayal mi kuruyorsun? Yazdığım cümlede radyasyon kelimesi geçmiyor bile.
Açık kalmasınada sorun falan demedim, CRC hatası üreten modemlerin ara sıra kapatılıp açılması mantıklı olandır.

Sorunun ne? TV'ler gece açık olmuyor özellikle düşük donanımlı modemler her türlü ısınabiliyor, bundan dolayı verdiğim bir öneriydi sadece.
Hayal mi kuruyorsun? Yazdığım cümlede radyasyon kelimesi geçmiyor bile.
Açık kalmasınada sorun falan demedim, CRC hatası üreten modemlerin ara sıra kapatılıp açılması mantıklı olandır.

Öncelikle seninle yada hiçkimseyle sorunum yok neden olsun? Eleştiri yada fikirmizi açıklamak sorun mu?Ama Türkiyede heryerde sorun haklısın.Genel anlamda 3 sayfayı da okuyup yazdığım bir şey sadece alıntı son sayfadan yaptım.Baya üstüne alınmışsın k. b amacım kimseyi inciltmek değil sadece güldürdü o an düşündüğümü yazdım .Kapatıp açmanın faydası bence psikolojik o kadar.Sen istediğine inanabilirsin tabiki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı