Modemi sürekli açık bırakmak sorun yaratır mı?

Modem sürekli fişten çekilecek bir cihaz değil. Bu tür cihazlar uzun kullanım için tasarlanıyorlar. Her gün fişten çekip takmanız zamanla donanımsal sorunlara yol açabiliyor.

Özellikle içinde kalitesiz kondensatör bulunduran cihazlar daha çabuk zarar görüyor. Gerekmedikçe fişten çekmemek cihaz açısından daha sağlıklı.
Bugün Tilgin modemimi şikayet için Türk Telekom'u aradım. www ışığı kendiliğinden gidiyor ve modemi kapatıp açmadan düzelmiyor. Son 1 haftadır her gün yaşıyorum bunu. Son bir saatte iki kere yaşadım. Konuştuğum kadın bana modemi zaten her gün kapatıp açmanız gerekiyor dedi. 🤣

Kadın sallamış. Modemde veya başka bir yerde arıza olabilir. Her gün kapatıp açmak zorunda olmanız normal bir şey değil.
Kesinlikle, katılıyorum. Dediği çok saçma. Sorunumu çözmeye o cümleyle giriş yapınca kısa tuttum, kapattım telefonu.

Kadın sallamış. Modemde veya başka bir yerde arıza olabilir. Her gün kapatıp açmak zorunda olmanız normal bir şey değil.
Kesinlikle, katılıyorum. Dediği çok saçma. Sorunumu çözmeye o cümleyle giriş yapınca kısa tuttum, kapattım telefonu.
Bizimki 7/24 çalışıyor yıllardır.
Ya zaten şöyle bir şey var. Evin içinde herkes aynı anda uyumuyor ki. O yüzden modem kapatmak saçma bir şey.

Geri
Yukarı