Moderatörler neden "taşlanıyor"?

Moderatörler hakkında düşünceleriniz nelerdir?

• Olumlu

• Olumsuz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Moderatörlerin birçok üye tarafından taşlandığını (nefret edildiği ve hakaret edildiği) görüyorum. Bazı kişiler Technopat Sosyal'i sırf moderatörlerden dolayı bıraktığını söylüyor. Kendimin ise moderatörlerin hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. Uzun süredir buradayım ve bana verilen bütün cezaların kendimden kaynaklandığını ve haklı sebeplerle verildiğini biliyorum. Sorun yaşadığımda "Rapor" kısmından sorunlarımı çözdüler veya alternatif yollar sundular. Moderatörler neden taşlanıyor ki? Gerçekten dendiği kadar moderatörler kötü mü? Siz ne düşünüyorsunuz?

Moderatörlerin birçok üye tarafından taşlandığını (nefret edildiği ve hakaret edildiği) görüyorum. Bazı kişiler Technopat Sosyal'i sırf moderatörlerden dolayı bıraktığını söylüyor. Kendimin ise moderatörlerin hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. Uzun süredir buradayım ve bana verilen bütün cezaların kendimden kaynaklandığını ve haklı sebeplerle verildiğini biliyorum. Sorun yaşadığımda "Rapor" kısmından sorunlarımı çözdüler veya alternatif yollar sundular. Moderatörler neden taşlanıyor ki? Gerçekten dendiği kadar moderatörler kötü mü? Siz ne düşünüyorsunuz?
Bazen verilen cezaların adaletsiz olduğunu düşünsem bile kişisel ve ciddi bir problemim yok. Rapor kısmından cezama itiraz ettiğimde mantıklı açıklamalar yapıyorlar.

Çok farklı durumlar var.

Moderasyonun yalakalığını yapanlar da var, insan gibi moderasyonu, moderatörleri savunanlar da.

Fantastik cezalar yediğim için ben de bir ara moderasyondan sinir oluyordum, ama şu an durum böyle değil, yavaş yavaş onları da anlamaya başladım.

Moderatörler hakkında bir şey düşünmüyorum, onlar işini yapsın, ben de kurallara uymaya çalışayım, herkes masum masum takılsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı