Monster Abra A5 V11.1.1 DRIVER_POWER_STATE_FAILURE Mavi Ekran

KaanYavuz

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce bu modeli aldım. Bir kaç gün sonra bilgisayarı kapatıp uzun süreli beklemeli (8-9 saat) her açılışta mavi ekran hatası verdi. Durdurma kodu: DRIVER_POWER_STATE_FAILURE.
Sorun driver kaynaklıysa hepsi güncel. Eski konulara göz attım silip baştan yükleyin vs demişsiniz 2 kere formatladım yani bütün driverları baştan kurdum yine aynı sorunu vermeye devam ediyor. Sanırım driver silme konusunda nokta atışı yapmam lazım. Burada yardımınıza ihtiyacım var.

Söylediğiniz gibi Minidump dosyalarımı paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum.

Minidump.rar

@Recep Baltaş

Aynı sıkıntıdan ben de müzdaribim ... Abra a5 v10.1 benim modelim. Garantiye gönderdim, hard disk arızalı bu yüzden kaynaklı dediler, hardi diski değiştirip geri gönderdiler fakat sıkıntı aynı şekilde devam ediyor. Böyle giderse iade edeceğim, yardımcı olacak yok mu? Bu aralar monster'ın son modelleri ile ilgili bu mavi ekran hatalarını her yerde görür oldum..
@Silinen üye yardımınızı bekliyorum, dmp dosyalarımı konu olarak açmıştım ama cevap gelmedi..
İyi geceler.

Aynı sıkıntıdan ben de müzdaribim ... Abra a5 v10.1 benim modelim. Garantiye gönderdim, hard disk arızalı bu yüzden kaynaklı dediler, hardi diski değiştirip geri gönderdiler fakat sıkıntı aynı şekilde devam ediyor. Böyle giderse iade edeceğim, yardımcı olacak yok mu? Bu aralar monster'ın son modelleri ile ilgili bu mavi ekran hatalarını her yerde görür oldum..
@Silinen üye yardımınızı bekliyorum, dmp dosyalarımı konu olarak açmıştım ama cevap gelmedi..
İyi geceler.
Hocam merhabalar açıkçası bende soğudum bu kadar para verip rezillik çekince birkaç sorum olacaktı size öncelikle işletim sisteminiz nedir ve bütün driverlari kurdunuz mu?

Atıyorum gece yatarken kapatıyorum pc'yi , sabah uyandığımda ilk açılışta geliyor
Peki mavi ekran hatası alıp kapanıp açıldığında sen tekrar kapatıp açarsan yine hata veriyor mu? Örneğin sabah 9'da ilk açılışı yaptın, kitlendi. Reset attın, 9,05'de, 9,10'da tekrar restart yaptığında mavi ekran hatası alıyor musun? Sorunu çözdüm sanırım, yardımcı olacağım sana.

Yaklaşık 1 hafta önce bu modeli aldım. Bir kaç gün sonra bilgisayarı kapatıp uzun süreli beklemeli (8-9 saat) her açılışta mavi ekran hatası verdi. Durdurma kodu: DRIVER_POWER_STATE_FAILURE.
Sorun driver kaynaklıysa hepsi güncel. Eski konulara göz attım silip baştan yükleyin vs demişsiniz 2 kere formatladım yani bütün driverları baştan kurdum yine aynı sorunu vermeye devam ediyor. Sanırım driver silme konusunda nokta atışı yapmam lazım. Burada yardımınıza ihtiyacım var.

Söylediğiniz gibi Minidump dosyalarımı paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum.

Minidump.rar

@Recep Baltaş

bende de aynı sorun var. 3D max render alırken ya da ps kullanırken mavi ekran hatası veriyor. 2 defa servise gitti ama durum aynı. yazıklar olsun, o kadar para verdim, rezillik....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı