Monster Abra A5 v19.2 Gaming laptop alınır mı?

Allah Allah ben anlamadım şu an hiçbir şey. Ne almamız lazım abi o zaman 20.000 ₺ ye bence az bir para değil gerçekten soğudum şu an Monster'dan da laptoptan da.

Hocam vallahi kardesin dostun olarak iyiligini dusundum gercekten Allah var gam yok Monster Casper bulasmada. HP ASUS MSI Dell Acer Lenovo olabilir @Artoria Pendragon hocamiz sana tavsiye verir.

Monster ve Excalibur'dan uzak durun ve kesinlikle almayın. Ha yok ben deliyim illa da Monster alacağım diyorsanız Tulpar serisinden alın.

Tulpar'dan uzak durmak gerek MSI kasa haric.

Bu fiyata 3060 tercih etmen daha doğru olur derken neyi kast ettin peki? Bu cihaz 20.000 ₺ bütçemde bu zaten.

3060 tercih etmeni kast ettim :D v19.2 3050 Ti kullanıyor, 3060 ile arasındaki fark fazla. Intel işlemcili olarak 3060 yok dedim 20 bin için.

3060 tercih etmeni kast ettim :D v19.2 3050 Ti kullanıyor, 3060 ile arasındaki fark fazla. Intel işlemcili olarak 3060 yok dedim 20 bin içiş.
3060 tercih etmeni kast ettim :D v19.2 3050 Ti kullanıyor, 3060 ile arasındaki fark fazla. Intel işlemcili olarak 3060 yok dedim 20 bin için.

Şimdi anladım sizi. Pek bilgim yok mazur görün, bana beni hiç üzmeyecek bir laptop önerebilir misiniz lütfen hani ciddi anlamda 20,000 olursa iyi olur ancak ne bileyim hiç mi yok durum bu kadar kötü mü ya 😂 + sını -sini kestiremiyorum Valorant ve kngiht Online oynayacağım bir de belki daha güzel oyunlar oynarım iş için kullanacağım çok ciddi grafik takıntım da yok bu düzeyde işimi görebilecek bir şey yazılımsal donanımsal sorunlar yaşamayacağım bir şey önerirseniz çok mutlu olurum ve bu FreeDOS'a legal şekilde Windows kurmam için ne gerekiyor? Monster 1300 TL'ye falan kurulu şekilde yolluyor bunu çözemedim gerçekten, vaktinizi alıyorsam kusura bakmayın.
Şimdi anladım sizi. Pek bilgim yok mazur görün, bana beni hiç üzmeyecek bir laptop önerebilir misiniz lütfen hani ciddi anlamda 20,000 olursa iyi olur ancak ne bileyim hiç mi yok durum bu kadar kötü mü ya 😂 + sını -sini kestiremiyorum Valorant ve kngiht Online oynayacağım bir de belki daha güzel oyunlar oynarım iş için kullanacağım çok ciddi grafik takıntım da yok bu düzeyde işimi görebilecek bir şey yazılımsal donanımsal sorunlar yaşamayacağım bir şey önerirseniz çok mutlu olurum ve bu FreeDOS'a legal şekilde Windows kurmam için ne gerekiyor? Monster 1300 TL'ye falan kurulu şekilde yolluyor bunu çözemedim gerçekten, vaktinizi alıyorsam kusura bakmayın.

Vallahi cidden durum bu kadar kötü, 20.000 bize bir cihaz için fazla bile gelse girişin de girişi modeller alınabiliyor bu fiyatlara maalesef. Bunu es geçersek Knight Online veya Valorant Single Core'a ve işlemci gücüne bakan oyunlar. V19.2 ile aynı donanımı sunan bu model daha uyguna alınıp RAM'de eklenebilir.

Eğer illa Intel tarafından vazgeçerseniz ve ileride daha ağır oyunlar oynamayı düşünürseniz gene de 5600H-3060 Victus'u öneririm. USB ile kurup ardından güvenilir bir yerden key alarak Windows'u aktifleştirebilirsiniz, ortalama 50TL falan tutar 1300 gibi yüksek meblağları vermenize gerek yok. Alternatif işlemci gücü yüksek bu modele de bakabilirsin.

Zaman konusunda sıkıntı yok, zaten yardımcı olmak için giriyoruz :)

Hocam monster firması fiyat/performans ürünler çıkarmak amacındalar. Ama bu pc lerde genellikle sorunlar çıkar. Yani alırsanız garanti ile çok uğraşırsınız. Şimdi ki fiyatlarına bakacak olursak fiyatları baya uçmuş, f/p likten çıkmış durumda. Alırsanız Asus yada diğer güvenilir markaları tercih edebilirsiniz. 16k-22k arası alınabilecek çok ürün var

Vallahi cidden durum bu kadar kötü, 20.000 bize bir cihaz için fazla bile gelse girişin de girişi modeller alınabiliyor bu fiyatlara maalesef. Bunu es geçersek Knight Online veya Valorant Single Core'a ve işlemci gücüne bakan oyunlar. V19.2 ile aynı donanımı sunan bu model daha uyguna alınıp RAM'de eklenebilir.

Eğer illa Intel tarafından vazgeçerseniz ve ileride daha ağır oyunlar oynamayı düşünürseniz gene de 5600H-3060 Victus'u öneririm. USB ile kurup ardından güvenilir bir yerden key alarak Windows'u aktifleştirebilirsiniz, ortalama 50TL falan tutar 1300 gibi yüksek meblağları vermenize gerek yok. Alternatif işlemci gücü yüksek bu modele de bakabilirsin.

Zaman konusunda sıkıntı yok, zaten yardımcı olmak için giriyoruz :)

Attığınız modellerin yorumlarına baktım genel olarak her marka da bir şikayet var haklısınız bu fiyatlara üzmeyecek laptop bulmak zor olmuş gerçekten ne diyeyim. Bir de mesela aynı özellikte olmasına rağmen bir cihaz iyi çıkarken diğeri kötü çıkabiliyor. Hayal kırıklığı tamamen yardımınız için teşekkür ederim.

Merhaba,

Intel işlemcili, 16 gb ram kapasiteli ve 3050ti modelde notebook bakıyorum uzun zamandır. Tam ABRA V19.2.5 için sipariş vermek üzereyken olumsuz yorumları okuyunca vazgeçtim. Sürekli bir ısınma probleminden bahsedilmiş.

Bütçem 22.000 tl civarında. Çok fazla üstüne çıkamam. Basit ölçekte mimari çizimlerin renderlarını alacağım. Mevcut bilgisayarım Lenovo Thinkpad L380. Bu bilgisayarla Sketchup ile çizimlerde dosya boyutu 100 mb üzerine çıktığında takılmalar yaşanıyor. Render zaten alamıyorum ki modeli de eski bir bilgisayar.

Bu bilgilere göre yaptığım araştırmalarda HP Victus, MSI GF63 ve Lenovo Ideapad Gaming 3 karşıma çıkıyor.

Hem benim için hem de takip eden diğer kullanıcılar için tavsiyede bulunabilir misiniz?

Geri
Yukarı