Monster Abra A7 v12.1 Laptop yavaşladı

kitam3kushi

Centipat
Bu bilgisayarı aldığımda bilgisayar CS:GO oynarken 200 FPS veriyordu ve bu bana az gelmişti ve yaklaşık 6 ay oldu ve şu an CS:GO oyun içi 140 FPS'yi geçemiyor ve ara ara droplar giriyor. Bilgisayarıma ayda yılda bir korsan oyun da indiriyorum (en son 5 gün önce falan FIFA 19 yükledim) o sebepten olabilir diye düşünmüştüm ama sizin de fikrinizi sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayarı aldığımda bilgisayar CS:GO oynarken 200 FPS veriyordu ve bu bana az gelmişti ve yaklaşık 6 ay oldu ve şu an CS:GO oyun içi 140 FPS'yi geçemiyor ve ara ara droplar giriyor. Bilgisayarıma ayda yılda bir korsan oyun da indiriyorum (en son 5 gün önce falan FIFA 19 yükledim) o sebepten olabilir diye düşünmüştüm ama sizin de fikrinizi sormak istedim.
Büyük ihtimalle kullandığınız korsan programlardan dolayı bir "Mining" virüsü ile karşı karşıyasınız. Aklıma ilk o ihtimal geldi tavsiyem MalwareBytes vb. programlar ile bilgisayarınızı taratıp korsan ürünlerden uzaklaşıp orijinal alternatiflere yönelmeniz olacaktır.

Sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? Ayrıca boşuna demiyoruz Monster almayın diye. Herkeste bir sorun oluyor.
1614449461853.png

Eki Görüntüle 898980 sadece bunlar açık chrome dışında
Dediğim gibi değerler normal değil. Monster ile iletişime geçin. Ayrıca emin olmak için oyun oynarken de değerleri atabilir misiniz? Özellikle ağır grafikli oyun. Ayrıca işlemci ve ekran kartı kullanımları ne alemde? @Ram_kafasi hocamın dediği gibi virüs de olabilir.

Geri
Yukarı