Monster Abra A7 v12.5 bataryasız oyun oynadıktan sonra açılmıyor

Daha fazla  
Merhaba dün gece prizde yaklaşık 2 saat prizde oyun oynadım ve uygulamaları kapatıp bilgisayarı kapattım. bataryayı bilgisayara taktım şarja koydum 1 saat sonra çıkardım. Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştığımda açılmadı. Prizde açmayı denedim bildirim ışıkları çalıştı. Power tuşuna uzun süre bastım bildirim ışıkları kapandı hemen sonra geri açıldı. Bilgisayar açılmadı.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunları bataryasız oynuyordum hep. İlk defa oldu böyle. Bataryayı doğru taktım yanlış takamam yanlış taksam batarya yerine tam oturmaz ve çıkar oradan ilk defa takmıyorum. Yine de teşekkürler.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim şarj vardı zaten. Bataryayi çıkardım Power'e bastim birkaç kez bataryayı taktım sabah açıldı bilgisayar.

Düzelmiş mutlu oldum. Tam da diyecektim ekrana mı acaba bir zarar geldi diye. Bence pili tam takamamışsınız.

Düzelmiş mutlu oldum. Tam da diyecektim ekrana mı acaba bir zarar geldi diye. Bence pili tam takamamışsınız.
Bugün biraz kullandıktan sonra kapattım bir kaç saat sonra açmaya çalıstığım da açılmadı dünki gibi oldu.Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.Pili tam takmamış olsam bile prizdeyken de çalışmıyor.Sadexe bataryadayken güç tuşuna bastığımda mousemin ışıkları açılıyor sonra tekrar güç tuşuna bastığımda mousenin ışıkları kapanıyor.
Bugün oyunda oynadım kasma gibi sorun yoktu fanlari çalışıyordu.

Bugün biraz kullandıktan sonra kapattım birkaç saat sonra açmaya çalıstığım da açılmadı dünki gibi oldu. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Pili tam takmamış olsam bile prizdeyken de çalışmıyor. Sadexe bataryadayken güç tuşuna bastığımda mousemin ışıkları açılıyor sonra tekrar güç tuşuna bastığımda farenin ışıkları kapanıyor.

Böyle bir video buldum hocam. İşe yarar mı bilmem, denemekten zarar gelir mi orasını da bilmiyorum. Monster'ın müşteri hizmetleri yok mu bi' danışsan?
Bugün biraz kullandıktan sonra kapattım birkaç saat sonra açmaya çalıstığım da açılmadı dünki gibi oldu. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Pili tam takmamış olsam bile prizdeyken de çalışmıyor. Sadexe bataryadayken güç tuşuna bastığımda mousemin ışıkları açılıyor sonra tekrar güç tuşuna bastığımda farenin ışıkları kapanıyor.

Böyle bir video daha buldum hem Monster marka bilgisayar.

Böyle bir video buldum hocam. İşe yarar mı bilmem, denemekten zarar gelir mi orasını da bilmiyorum. Monster'ın müşteri hizmetleri yok mu bi' danışsan?

Böyle bir video daha buldum hem Monster marka bilgisayar.
Tuş kombinasyonlarını denedim olmadı.Arkasını açamam.Dün ki sorun bu yarın sabah açılacak gibi.

Geri
Yukarı