Monster alınır mı?

Gecen hafta sus TUF Gaming FX506HCB-HN144 aldım ama bilgisayarda coil whine var klavyeye yaklasınca cızırtı sesi ve tiz bir ses var. O yuzden iade edeceğim Monster almayı dusunuyorum. Monster için yorumda bulunur musunuz? Dolar arttı pıyasada bilgisayar yok baska ne yapacağım bılmıyorum kafayı yıcem. Su cızırtı sesı sonradan artar mı?
Abra A5 v17.1 var Abra A5 v17.2 var Abra A5 v17.3 var bunlara baktım sızın onerınız nedır?

V17 Clevo kasadır, başka bir model bulursanız düşünülebilir.

Gecen hafta sus TUF Gaming FX506HCB-HN144 aldım ama bilgisayarda coil whine var klavyeye yaklasınca cızırtı sesi ve tiz bir ses var. O yuzden iade edeceğim Monster almayı dusunuyorum. Monster için yorumda bulunur musunuz? Dolar arttı pıyasada bilgisayar yok baska ne yapacağım bılmıyorum kafayı yıcem. Su cızırtı sesı sonradan artar mı?
Abra A5 v17.1 var Abra A5 v17.2 var Abra A5 v17.3 var bunlara baktım sızın onerınız nedır?

Alınmaz.

Asus coil wine sıkıntısından dolayı iade almıyor. En azından bana öyle oldu. Haberiniz olsun.

Umarım sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.
Hepsiburada diyorki teknik servise yollayin orda iste raporu cikinca biz iade edebiliriz.Ama onceki gun hepsiburada musteri hizmetlerinden adam bana kolay iade yapin biz inceleyip size haber vercez falan dedi
Asus coil wine sıkıntısından dolayı iade almıyor. En azından bana öyle oldu. Haberiniz olsun.
Sen ne yaptin peki? Hala asus mu kullaniyorsun o ses hala var mi? Rahatsiz edici mi performansi etkiliyor mu? Yani bir sorun var mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı