Monster Güvenilir mi?

Bence Monster tam fiyat performans bir marka fiyatları rakiplerine göre daha düşük genelde fakat kalite de eksik vermiyor aynı zamanda.

Bu arada KDV mevzusuna üzüldüm ama beklemenin de sonu yok, yarın dolar yükselir olur 9000TL. Biraz şans, biraz ülke gerçekleri bu işler. :)

Peki sıcaklık değerleri notebook soğutucularıyla ne kadar azaltılabilir ? Ciddi faydası olur mu ?

Günlük kullanımda etkisi varsa bile, yükle kullanırken yok gibi. Yani 2-3 derece diyelim biz ona. Yani ekran kartı ve işlemciye çok etkisi yoksa bile diğer donanım bileşenlerini biraz olsun serinletiyordur düşüncesi ile kullanıyorum ben. Gidip en pahalı olanı falan alma bu arada, USB üzerinden çalışıyorlar aralarında çok ciddi farklar olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben'de monster kullanıyorum güvenilir bir marka fiyatına göre performansı çok uygun bilgisyarı alırken illede kartlada ödemen gerekmiyor kargoyu 50tl fark ile kapıda ödeyebilirsin performans bakımından verdiğin parayı karşıyor açamadığı oyun yok. ısınma sorunuda yok turbo fanı açtınmı buz gibi oluyor benim gördüğüm eksiklikler müsteri hizmetleri biraz eksik ulaşmak zor oluyor ama facebook'dan falan iletişime geçtinmi hemen cevap veriyolar teknik servis olarak sıkıntılı olabilir onuda daha göndermedim bilemiyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı