Monster Güvenilir mi?

Flower

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun amaçlı bir dizüstü bilgisayar alacağım. Sizce Monster iyi bir marka mı? Isınma sorunu olur mu? Veya Monster alıp başka problemler yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Almayı düşündüğüm model bu: Tulpar T5 V13.1 15.6" Gaming Laptop

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Monster'ın bir modelini kullanıyorum ve memnunum. Her marka üründe zaman zaman sıkıntılar çıkabilir. Firma ilgili bir firma onu söyleyebilirim. Bu modeli almayı düşünüyorsan 8GB RAM takviyesi yapmanı öneririm.

Ben de zamanında Monster W860CU (GTX 260M) modelini limitine kadar kullandım. Zamanının bütün oyunlarını ultra detaylarda oynamıştım. Teknik servisleri de gayet başarılı, iletişimlerinde de hiçbir sorun yaşamamıştım. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir marka.

Sosyal'de Tulpar kullanan arkadaşlar da var, hiçbir sıkıntılarını duymadım. Zaten tavsiye eden de bendim. Alabilirsiniz, o konuda rahat olun.

Arkadaşlar oyun amaçlı bir dizüstü bilgisayar alacağım. Sizce Monster iyi bir marka mı? Isınma sorunu olur mu? Veya Monster alıp başka problemler yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Almayı düşündüğüm model bu: Tulpar T5 V13.1 15.6" Gaming Laptop

Tulpar kullanan 3 arkadaşım var birinin ilk hafta ekran kartı yandı değiştirdiler şuanda FPS sıkıntıları yaşıyor. Diğeri ise Metin2'de mavi ekran aldı. 3. Kisi ise klavye ısınmasından sikayetçi.

Kendim gidip Kadıköy'de Monster mağazasını incelediğimde ise cihazlarda ısınma ve performans kaybı sorunlarını deneyimledim. Bazı arkadaşlar fikrime karşı cıkacaktır ama bence Monster'ın daha yolu var.

Notebook ve Gaming Notebook sayfalarına bakınca her markadan ürünlerde sıkıntı olduğunu görüyoruz. Firmaların bir çoğu zaten parça birleştirme yapıp kendi logosunu yapıştırıyor. Monster bunların içinde hem ekonomik oluşu, hem de servisi ilgili servisi ile kabul edilebilir duruyor.
Anıl, bak aşağıda az önce önerdiğin, ısınma problemi çözüldü dediğin, Rider serisi sıcaklık değerleri testi var. İşlemci sıcaklığı daha oyun başında 95'lere çıkıyor. Stress testi yapsan sen düşün sonuçları. Dizüstü işte bir şekilde ısınıyor. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Notebook ve Gaming Notebook sayfalarına bakınca her markadan ürünlerde sıkıntı olduğunu görüyoruz. Firmaların bir çoğu zaten parça birleştirme yapıp kendi logosunu yapıştırıyor. Monster bunların içinde hem ekonomik oluşu, hem de servisi ilgili servisi ile kabul edilebilir duruyor.
Anıl, bak aşağıda az önce önerdiğin, ısınma problemi çözüldü dediğin, Rider serisi sıcaklık değerleri testi var. İşlemci sıcaklığı daha oyun başında 95'lere çıkıyor. Stress testi yapsan sen düşün sonuçları. Dizüstü işte bir şekilde ısınıyor. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı cihazı 2 gündür test ediyorum 80 dereceden yukarı çıkmadı. 5 saat Witcher 3 ve Shadow Of Mordor oynadım. Kesinlikle ısınma sıkıntısı yok olsa ilk gün iade ederdim. Laptopların hepsinde ısınma problemi oldugunu kanısına katılmıyorum dostum. Ama en iyisi bir video hazırlayım arkadaşları bilgilendirmek amaçlı cihazla ilgili sana da yansıtmış olurum test sonuçlarını. Belki GE63'de fanlar daha küçük olabilir. Tek üzüntüm bugün KDV indirimi oldu cihaz 7.700 düştü 2 gün önce 8.500 aldım. :(

Benim de demek istediğim masaüstü ürünlere göre fazla ısındığı zaten. Elindeki masaüstü olsa belki 60-70 derece aralığında oynardın. Bu arada paylaştığım video yaz sıcağında çekilmiş. Bu mevsimde daha serin çalışması normal. Neticede bence sorun değil zaten, sorun olduğunu düşünsem dizüstü almazdım. Örnekle anlatmak isteğim her markada oluyor böylesi durumlar. Kullandığım cihazdaki değerler bu mevsimde 80 üstünü görmüyor. Yakın zamanda Whicher 3'le ilgili de bir görsel paylaşmıştım hatırlarsan. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı