Monster laptop alınır mı?

Bilemiyorum ben gayet memnunum PC geldiğinde ekranın köşesinde bidiğiniz yarık vardı başvurduk hemen 1 hafta içinde sıfır verdiler yani zaten başta Abra A5 Ti sonradan biraz daha ekleme yapıp Abra A7 aldım 1 hafta içinde halloldu kalite derseniz de ben Monster öneririm ha tabii ki MSI da iyi bir marka ama ücrete gelecek olursak eğer aaynı özellikler MSI DA 10 k iken ben 7 k ya almıştım PC'yi arkadaş o fiyata MSI alacağına daha iyi özellikleri olan Monster alabilir ucuzluğu kalitesizliğinden değil Türkiye'de üretilmesindendir dostum kendinize iyi bakın.
Türkiye de üretilme?(!) Kaliteli olmak Monster çoğu model?(!) Hocam forumu araştırın biraz.
@Radeon RX 5500M

Bu bütçede kesinlikle Monster tercih edilmez.

Hocam ben arkadaşlarıma da Monster'ın 8 binlik veya 13 binlik hatta kendimde 24 bin TL'lik bilgisayarını kullanıyorum ve müşteri memnuniyeti olsun veya diğer konular olsun adamlar köküne kadar yardım ediyor yani her bütçede alınabilecek bir bilgisayar. Ayriyettn Monster'ın ilk 15 gün para iade garantisi var memnun kalmassa iade edebilirç.

Dostum işte marka olarak düşünme o paraya özellik olarak Monster alırsan daha üst düzey bir şey alırsın yoksa bütçesi 20 k falan olsa bende MSI öneririm.
Daha kolay bozulması için mi Monster alsın MSI almak varken? Gerçekten müşteri memnuniyeti iyi, onda tamamım. Ancak malzeme kalitesinden kısılıyor.

Arkadaş, yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum. Aklıma internette birkaç tane Monster gördüm ve biraz araştırdım. Bazıları Monster güzel diye, bazıları kötü diye ne yapacağımı bilemedim. Size soruyorum: Monster alınır mı?

RTX 2060 ya da RTX 3060 onların da alacağım. Sizce alınır mı?

Hocam kendim kullanmıyorum ancak 4 arkadaşım falan kullanıyor. 1 tanesi 3 senedir kullanmakta. Diğer 3'ü yeni aldı. Bence bütçenize uygunsa alınabilir. Bir sorun görmedim kullananlarda. Servisi de bana soracak olursanız güzel. Şöyle bir olay geçti arkadaşımın başından. Bilgisayarına M.2 SSD eklemek istedi ekstradan. Ama aldıktan birkaç ay sonra yapmak istedi ve servisler bu işlemi pahalıya yaptığı için evde kendi yapmak istedi. Ancak pilden gelen güç kablosunu çıkarmayı unuttuğu için SSD'yi takarken anakartı yandı. Monster servisiyle görüştü ve servis ücretsiz anakart değişimi ve SSD montaj hizmeti sağladı. Daha iyi seçenekler var ama kesinlikle alınmaz diyemem.

Uzak durun ben aldim 2 sene sonra anakart yandı. Çöp oldu laptop. Kronik sorunları cok fazla.
Uzak durun diyemem ama aynısı başıma geldi. 2.5 yıl sonunda 5340 TL'lik bir fatura ile karşılaştım. Onarımı denediklerini söylediler ki bana inandırıcı geldi. Servisleri bence 8/10. Yani Casper servisine gittim de Allah düşürmesin o derece diyebilrim.

Şahsi olarak Monster Tulpar T7 v21.4 kullanıyorum çok da memnunum. Sormak istedikleriniz varsa sorun Monster çalışanlarıyla içli dışlıyım zaten elimden geldiğince size de yardımcı olurum.
Ben başka seyler sormak istiyorum bu fan sesi oyun mondundaki (turbo fan değil) ses yüksek, sıcaklık yüksek ne yapmalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı