Monster laptop alınır mı?

Bütçem en fazla 15-16k arası.
Model olarak öneriniz var mı?
Hocam aynı modelin farklı özelliklerine sahip olnı bende var. Kesinlikle bunu tavsiye ederim:

Şahsi olarak Monster Tulpar T7 v21.4 kullanıyorum çok da memnunum. Sormak istedikleriniz varsa sorun Monster çalışanlarıyla içli dışlıyım zaten elimden geldiğince size de yardımcı olurum.

Arkadaş, yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum. Aklıma internette birkaç tane Monster gördüm ve biraz araştırdım. Bazıları Monster güzel diye, bazıları kötü diye ne yapacağımı bilemedim. Size soruyorum: Monster alınır mı?

RTX 2060 ya da RTX 3060 onların da alacağım. Sizce alınır mı?

Ben şu anda bu yazıyı Monster Abra A7 V12, 1 olan PC'den yazıyorum CS:GO'dan 300 FPS alıyorum Valorant'tan 400 FPS alıyorum ve benim ekran kartım GTX 1650 ben gayet memnunum 2020 Kasım gibi 7000 TL'ye aldım pişman değilim yine değiştirecek olsam PC'yi yine Monster alırım.

Ben şu anda bu yazıyı Monster Abra A7 V12, 1 olan PC'den yazıyorum CS:GO'dan 300 FPS alıyorum Valorant'tan 400 FPS alıyorum ve benim ekran kartım GTX 1650 ben gayet memnunum 2020 Kasım gibi 7000 TL'ye aldım pişman değilim yine değiştirecek olsam PC'yi yine Monster alırım.
Hocam biz uzun kullanım, kalite ve müşteri desteği yüzünden Monster ve Casper önermiyoruz.

Hocam aynı modelin farklı özelliklerine sahip olnı bende var. Kesinlikle bunu tavsiye ederim:

Hocam bu bütçede daha güzel şeyler bulunabilir. GF Thin serisi MSI'ın en kötü modelleri diye biliyorum.
Konu sahibi için sorum: Yurtdışı sıkıntı olur mu?

Hocam bu bütçede daha güzel şeyler bulunabilir. GF Thin serisi MSI'ın en kötü modelleri diye biliyorum.
Konu sahibi için sorum: Yurtdışı sıkıntı olur mu?
Hocam ben uzun süredir kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı. Yurtdışından alırsanız sadece garantisi devre dışı kalır. Ve voltajı başka ülkeye göre ayarlı olduğu için sıkıntı çıkabilir.

Geri
Yukarı