Monster laptop alınır mı?

Alınmaz onun fiyatına daha iyileri vardır.
"... onun fiyatına daha iyileri vardır." değil. Sorun, ürünün üretim şartlarında nisbeten daha ucuza üretebilmek için oluşan bazı eksikliklerden dolayı yaşanılan sorunlar var ancak Monster, satış sonrası hizmetleriyle bu durumu en aza indirmeye çalışıyor. Bazıları alır almaz sorun yaşıyor, menteşeleri kırılıyor, klavyesi bozuluyor, 4 - 5 kez servise gönderiyor ama bazıları da yıllarca kullanıp hiçbir sorun yaşamıyor.

A7 v6.4.2 modeli 8 yıl kullandım hiç sorun yaşamadım ta ki geçen ay anakartı yanana kadar. Servise götürdüm 12.500 TL para istediler 8 yıllık bilgisayarın anakartına.

A7 v6.4.2 modeli 8 yıl kullandım hiç sorun yaşamadım ta ki geçen ay anakartı yanana kadar. Servise götürdüm 12.500 TL para istediler 8 yıllık bilgisayarın anakartına.
O fiyat ne ya sanki msi anakartı

Siz peki daha önce Acer veya HP kullandınız mı?

Benim ilk laptopun olacak ben gördüğüm kadarıyla diyorum yanlış bir şey söylemiş olabilirim çok aldırmayın

"... Onun fiyatına daha iyileri vardır." değil. Sorun, ürünün üretim şartlarında nisbeten daha ucuza üretebilmek için oluşan bazı eksikliklerden dolayı yaşanılan sorunlar var ancak Monster, satış sonrası hizmetleriyle bu durumu en aza indirmeye çalışıyor. Bazıları alır almaz sorun yaşıyor, menteşeleri kırılıyor, klavyesi bozuluyor, 4 - 5 kez servise gönderiyor ama bazıları da yıllarca kullanıp hiçbir sorun yaşamıyor.

Zaten bende o yüzden kararsız kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı