Monster notebook alınır mı?

Goktan Arslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Monster notebook 10.800 liraya laptop almayı düşünüyorum oyun amaçlı. Özellikleri: 16 GB RAM RTX 2060 6 GB ekran kart i7-10750H işlemci Windows 10 1 TB HDD.
Bu paraya değer mi, önerebileceğiniz başka şeyler var mı?

Monster notebook 10.800 liraya laptop almayı düşünüyorum oyun amaçlı. Özellikleri: 16 GB RAM RTX 2060 6 GB ekran kart i7-10750H işlemci Windows 10 1 TB HDD.

Eğer notebook almakta kararlıysan fiyatı özelliklerine göre iyi(Monster hakkında bazı kötü yorumlar var) ama aynı fiyata 1 ay daha bekleyip 3070'li bir sistem çok rahat toplarsın diye düşünüyorum.

Dostum ben 2.5 senedir Monster notebook kullanıcısı olarak önermem. Müşteri hizmetleri övüldüğü kadar iyi değil gidip Ankara müşteri hizmetlerinde gördüm çünkü. Onun yerin kafan ağrımaması için MSI, ASUS gibi markalara bak ürünleri kusurlu Monster notebook FPS düşmesi problemleri diye yaz neler neler çıkar benim ürünüm GTX 1050 ve i5 7300HQ var ancak böyle bir ürün CS:GO düşük ayarlarda FPS düşmesi yiyor. Servise götürüyorum bir problem yok deyip yolluyor anlayacağın ben pişmanım sen olma.

Gönderiye gelirken ''Acaba biraz bekle masaüstü al diyen var mıdır?'' diye düşündüm. Ki bu düşüncemde yanılmadım çünkü hemen birileri çıkmış ''Yahu kardeşim bekle biraz o paraya xxx sistemi alırsın ohoo uçurur seni'' demiş. Monster notebook alınır. Ben kullanıyorum 3 sene oldu. Ufak tefek sıkıntıları yok mu? Var. Ama alma diyeceğim kadar değil. O kadar para veriyorsun yanına bir de SSD taktırırsan çok güzel olur.

Paranın çeyreğine değmez hocam Allah aşkına artık laptop alırken de kaç konu açıldı lütfen takip edin müşteri hizmetleri ile çok şikayet var onu söyleyeyim tabii ki parasını deymiyor RTX 2060 üstünede HDD koyacak 10kya hadi len güzel kardeşim git kendine masaüstü topla veya 3000 serisinin çıkmasını bekle hemende toplama yahu 3000 serisi çıkacak fiyatlar düşecek RTX 2080 Ti'den daha ucuz RTX 3070 ve daha iyi bekle biraz.

Paranın çeyreğine değmez hocam Allah aşkına artık laptop alırken de kaç konu açıldı lütfen takip edin müşteri hizmetleri ile çok şikayet var onu söyleyeyim tabii ki parasını deymiyor RTX 2060 üstünede HDD koyacak 10kya hadi len güzel kardeşim git kendine masaüstü topla veya 3000 serisinin çıkmasını bekle hemende toplama yahu 3000 serisi çıkacak fiyatlar düşecek RTX 2080 Ti'den daha ucuz RTX 3070 ve daha iyi bekle biraz.

Ayrıca ekran kartını vesaire iyi gösterip anakart, RAM, fan, HDD kalitesiz koyup yolluyorlar bu da sorunlara neden oluyor. Monster ıkimseye tavsiye etmem ASUS müşteri hizmetlerine arkadaşım kendi hatasıyla kırdı ekranı gönderdi bir gram para almadan düzeltip sıfırını takıp gönderdiler.

Aynı özelliklere sahip modeli bende satın aldım pazartesi günü. İlk gün eve geldiğimde ölü piksel testi yaptım 1 tane ölü piksel çıktı 2. gün sabahında mağazaya geri götürdüm aynı gün içerisinde 5 saat sonra gel teslim al dediler laptop'u gittim aldım ve şuan hala sorunsuz kullanıyorum. Umarım da böyle sorunsuz kullanmaya devam ederim ama salı gününden bu yana şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Hatta dün 10-12 saat boyunca aralıksız Detroit Become Human oynadım sıfır sıkıntı.

Aynı özelliklere sahip modeli bende satın aldım pazartesi günü. İlk gün eve geldiğimde ölü piksel testi yaptım 1 tane ölü piksel çıktı 2. gün sabahında mağazaya geri götürdüm aynı gün içerisinde 5 saat sonra gel teslim al dediler Laptop'u gittim aldım ve şu an hala sorunsuz kullanıyorum. Umarım da böyle sorunsuz kullanmaya devam ederim ama salı gününden bu yana şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Hatta dün 10-12 saat boyunca aralıksız Detroit Become Human oynadım sıfır sıkıntı.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı