Monster notebook alınır mı?

Monster notebook alınır mı? Sanırım her laptopta olduğu gibi ısınma problemi olur ancak modları varmış. Normal ofis modu, oyun modu, Turbo mod bir de kendi uygulamasından yapılan Turbo'nun üstü bir şey sanırım uçak sesi seviysinde bir fan kullanımı yapar.
Öğrenciyim okula götürmem lazım. Ve geri kalan zaman oyun oynamak içinde ya Abra'ya da Tulpar alacağım. Sizce alınır mı?
Almayı düşündüğün model nedir? Ayrıca tam bütçen nedir?

Oyun oynamak için lazımsa bu daha kaliteli olur
Hem okul ihtiyacını karşılar hem de oyun oynarsın.
Isınıyor.

Kanıt! İyi soğutma alırsanız ısınmaz.
Isınır. En iyi soğutucu bile en fazla 10 derece etki eder. O da pahalı olur zaten. Bir bilgisayarın hava sirkülasyonu, fan kalitesi ve macun kalitesi iyi değilse soğutucu önemli değildir. Asıl soğutma işlemi bilgisayar tarafından yapılmalıdır.

Almayı düşündüğün model nedir? Ayrıca tam bütçen nedir?
12000 ve altı MSI ya da farklı yabancı markalar alınırsak kur daha fazla artar madem Türk yapmış ve ve kaliteli gibi gözüküyor. Zula gibi yerli ve milli değil. Gerçekten işlerini iyi yaptığını görüyorum , ve garanti olayı hoşuma gitti .

Son düzenleyen: Moderatör:
12000 ve altı MSI ya da farklı yabancı markalar alınırsak kur daha fazla artar madem Türk yapmış ve ve kaliteli gibi gözüküyor. Zula gibi yerli ve milli değil. Gerçekten işlerini iyi yaptığını görüyorum , ve garanti olayı hoşuma gitti .
Kur size bağlı değil. Kur zaten artıyor. Kur artacak diye pişman olmak ne kadar mantıklı?

12 k ve altı MSI ya da farklı yabancı markalar alınırsak kur daha fazla artar madem Türk yapmış ve ve kaliteli gibi gözüküyor. Zula gibi yerli ve milli değil. Gerçekten işlerini iyi yaptığını görüyorum, ve garanti olayı hoşuma gitti.

Eğer bu laptopun indirimlerini takip ederseniz, 12Bin'e düşüyor.

O bütçede kaliteli Monster'lar yok. Ayrıca Türk bunu üretmiyor, Çin'den hazır aldığına marka basıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı