Monster Notebook Alınır mı?

Smurf

Centipat
Monster notebook almak istiyorum. Yorumlar çok fazla iyi yorumda kötü yorumda çok fazla.
Monster A7 V11.1 17.3” almak istiyorum.
Bir kaç sorum var.
1) Öncelikle Monster kullanan arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim?
2) 144 Hz monitör olarak almak istiyorum. HZ ile FPS ilişkisini açıklayabilir misiniz? 30-60-90 FPS ile 144 Hz monitör problem çıkartır mı?
3) M.2 SSD taktırmak istiyorum. (Okuma Yazma 3000/1200 ) Bu tip M.2 SSD’ lere Windows kurmak mümkün mü? Okuma yazma hızı 500 olan SSD’ lere kurmak daha iyi bir seçenek mi?
4) i7 9750h işlemci GTX 1650 ekran kartı 8 GB RAM ile ile geliyor 8 GB RAM'i 16 GB'a çıkartsam performansa çok etki eder mi? Yoksa 8 GB ile bu sistem oyunlarda gereken performansı sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abim ile biz de Monster Abra modelini kullanıyoruz. Laptopun kasası kırılmıştı, şarj soketi bozulmuştu. Garantiye yolladık sıfır bilgisayar yolladılar. Monster tavsiye ederim.

Monster bilgisayarı var arkadaşımda. Onun da bilgisayarı GTX 1060. Fakat oyunlarda yüksek ayarlarda bilgisayarın klavyesine dokunulmuyor. Şimdikiler nasıl bilmiyorum ama birde klavye de soyulma problemi var.

alan kullanan başka arkadaşlar var mı?
genel olarak anakartı yanan başka arkadaşlar var servisinden çok memnun olan ve çok memnun olmayan arkadaşlar var.

çevremde 3kişi de var 1isinde 2ay sonra falan anakartı yandı garanti dahilinde sorunsuz değiştirdiler öbür 2 arkadaşımda şimdilik bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı