Monster Teknik Arıza Sorunu

Bugün öğlen teknik servisle görüştüm. PC'yi değiştirmişler. Test edip size gönderiyoruz dediler akşam üzeri kargoya vermişler. Özet: Pazar günü öğlen sipariş ettiğim ürün salı günü elime geçti çarşamba arızalandı ve aynı gün kargoladım. Perşembe iletişime geçmediler bugün arayıp yenisiyle değiştirdiklerini söylediler. Müşteri memnuniyeti iyi olabilir ama içime kurt düştü. Mesele değiştirmeleri değil makinanın ilk günden bozulması. İnşallah bir daha başıma gelmez.

Bugün öğlen teknik servisle görüştüm. PC'yi değiştirmişler. Test edip size gönderiyoruz dediler akşam üzeri kargoya vermişler. Özet: Pazar günü öğlen sipariş ettiğim ürün salı günü elime geçti çarşamba arızalandı ve aynı gün kargoladım. Perşembe iletişime geçmediler bugün arayıp yenisiyle değiştirdiklerini söylediler.

Geçmiş olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Umarım bu kez gerçekten test edilir cihazınız.

Bilgisayar geldi windows 10'a yükselttim. şuan hiçbir sıkıntısı yok oldukça memnunum. Tavsiye ederim teknik servisi gerçekten anlattıkları kadar iyi. Memnunum yani kısacası :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı