Monster Tulpar Ölü Piksel

Yeni bir laptop ile değişim yapmadılar, ölü piksel olduğu için panel değişmişler ve test yaptıklarını yeniden söylediler. Geldim bir de ben test yaptım bir sıkıntı yok, bilgisayarda da şu anlık sorun gözükmüyor ama ne yapsam bilemedim. İade edip parayı mı alsam, almasam mı diye düşünüp duruyorum ama Kktc'de yaşadığım için burada öyle teknomarket kısıtlı ve düzgün açıkcası Monster'dan başka mağaza yok ne yapacağımı şaşırdım. Üstelik evde bilgisayarsızdım, üniversite bir yana zaten. Şimdi iade edersem yine bilgisayarsız kalacağım ki laptop özellikle üniversitemin 2. yılında olduğum için çok lazım.

Hocam size en başından dedim. İşinizi ne yazık ki sıkı tutmadığınız için içi açılmış tamir görmüş bilgisayar verdiler. Böyle bir şeyi asla kabul etmezdim. Laptopu bırakır çıkardım. Geçmiş olsun klasik Monster vakası.
Eğer ASUS ya da MSI alsaydın kesinlikle iade almazlardı.

Buyurun beyefendi ASUS'a ve MSI'a laf çakmızsınız ama Monster ASUS'un ve MSI'in tırnağı bile olamaz. Kitlemişler adama tamir görmüş cihazı.

Hocam size en başından dedim. İşinizi ne yazık ki sıkı tutmadığınız için içi açılmış tamir görmüş bilgisayar verdiler. Böyle bir şeyi asla kabul etmezdim. Laptopu bırakır çıkardım. Geçmiş olsun klasik Monster vakası.
Türkiye'de olsam direk iade eder paramı alırdım HP Omen, Lenovo falan gibi bir çok modeli rahatlıkla tek tıkla sipariş edip alabiliyorsun ama KKTC'de olunca bu imkanlar yok ve mecbur buna kaldık. Fakat yine de iade edip, etmemek arasında kararsızım. Şuanlık bir sorun yok laptop iyi ama bu vaka benim bir yandan da canımı sıkmıyor değil.

Tamam teşekkür ederim peki kargo işini nasıl yaptınız ben de almayı düşünüyorum 4 seçenek var İzmir şube, Ankara şube, İstanbul şube, Sürat Kargo Ankara şubesini seçersek gidip kendimiz mi almamız gerekiyor ve Sürat Kargo'da direk kargoya mı veriliyor.

Tamam teşekkür ederim peki kargo işini nasıl yaptınız ben de almayı düşünüyorum 4 seçenek var İzmir şube, Ankara şube, İstanbul şube, Sürat Kargo Ankara şubesini seçersek gidip kendimiz mi almamız gerekiyor ve Sürat Kargo'da direk kargoya mı veriliyor.
Ben alacağım zaman mağazaya gitmeden önce stok ile ilgili bilgi alıyordum bana şu gün stoklar yenilenecek demişlerdi. Stoklar verdiği tarihte yenilendiği zaman Monster'in kendi mağazasına gidip siparişi verdim ve bana 2 saat sonra gelip teslim almamı söylediler ve o şekil aldım. Siz internet sitesinden yazdığınız mağazalardan birini seçtikten sonra bildiğim kadarıyla mağazadan teslim al seçeneği var onu seçtikten sonra gidip alabiliyorsunuz diye biliyoruö. Size mağazadan teslimde yaparlar isterseniz kargoya da verilir.

Geri
Yukarı