Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Bu modele de yan odadan wifi çekmiyor diyorlar belki ufak ama mide bulandırıcı bir problem
Zannetmiyorum, forum üzerinde birkaç deneyim konusu vardı. Böyle bir sorundan bahsedilmemişti.
Gelmiyecek gibi.
Yeni modeller geliyor.
Yeni modelleri gelene kadar stok yenilenebilir. Yani olağan durumlar, iyi bir satış elde ettiyse tekrar stok güncellenebilir. Ben ne olursa olsun laptop almak için yazı beklemeyi uygun görüyorum. Dolar kuru her türlü yükseliyor veya alçalıyor, firmaların yaza özel veya karne indirimleri oluyor. Hoş indirimler kovalanabilir.

Zannetmiyorum, forum üzerinde birkaç deneyim konusu vardı. Böyle bir sorundan bahsedilmemişti.

Yeni modelleri gelene kadar stok yenilenebilir. Yani olağan durumlar, iyi bir satış elde ettiyse tekrar stok güncellenebilir. Ben ne olursa olsun laptop almak için yazı beklemeyi uygun görüyorum. Dolar kuru her türlü yükseliyor veya alçalıyor, firmaların yaza özel veya karne indirimleri oluyor. Hoş indirimler kovalanabilir.
1645648386967.png

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1645648412633.png

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1645648771112.png

ilgili konu: Gigabyte Aorus 15P KD alınır mı?

Doğru modele baktıysam aradaki farkın karşılığını QHD 165Hz ekran ve daha iyi kasa kalitesi olarak alıyorsun. Bence değer.

Bu arada ben aynı donma ve parazit ses hatasını yeni gelende de yaşadım, deneyimleyeceğim şeyleri bilerek alsam Lenovo Ideapad Gaming 3 tercih ederdim, soğutması da daha iyi. Müşteri deneyimi ve sorunlar hakkında karşılaştıklarımı paylaştım zaten.

Benim size tavsiyem almak istediğiniz Laptop'ı sipariş edin, bir arızayla karşılaşırsanız direkt iade edin. Benim gibi kendinizi yormayın. Bana öyle geliyor ki ben şanssız değilim de @499337 hocam çok şanslı gibi, bir sıkıntıyla karşılaşma ihtimalinizi yüksek görüyorum.

Hocam PC ile ilgili son durumunuz nedir? Ben Ideapad Gaming 3 modelini almıştım fakat aynı gün akşamında ölü pikselle karşılaştım ve çok üzüldüm. Sizce aynı modeli alınır mı? Monster hiç düşünmedim bir ön yargım var.

Hocam PC ile ilgili son durumunuz nedir? Ben Ideapad Gaming 3 modelini almıştım fakat aynı gün akşamında ölü pikselle karşılaştım ve çok üzüldüm. Sizce aynı modeli alınır mı? Monster hiç düşünmedim bir ön yargım var.
Bu konuda T5 v20.3 alan herkese ait yorumlari ve gorusleri bulabilirsin.

Ürün değişimden gelen 2. ürünün de aynı arızalara sahip olması nedeniyle iade ettim. Önermiyorum, çok sıkıntı çektim. Başkası öneriyorsa okuyabilirsiniz ama kimse şöyle sıkıntısı yok, böyle sıkıntısı yok, Clevo değil bu güvenebilirsiniz falan demesin.

Ürün değişimden gelen 2. ürünün de aynı arızalara sahip olması nedeniyle iade ettim. Önermiyorum, çok sıkıntı çektim. Başkası öneriyorsa okuyabilirsiniz ama kimse şöyle sıkıntısı yok, böyle sıkıntısı yok, Clevo değil bu güvenebilirsiniz falan demesin.

Anladım hocam. Şimdi PC almayı düşünüyor musunuz alacaksanız hangi modeli beğeniyorsunuz?

Lenovo idepad Gaming 3 modeli vardı 17k ya Ryzen 5/3060/16Gblı onu bir araştır hocam.

Anladım hocam. Şimdi PC almayı düşünüyor musunuz alacaksanız hangi modeli beğeniyorsunuz?
Lenovo Ideapad Gaming 3 alacaktım, Ryzen 7'li. 1 ay önce Monster ile aynı fiyattı, 17.300₺. Fiyatlar yine fırladı şu an 19.800₺. Ben hala bankanın parayı hesabıma yatırmasını bekliyorum, yatırsaydı bir hafta önce 18 binden alacaktım. Her taraftan sıkıntı çekiyoruz işte.

Geri
Yukarı