Monster Tulpar T5 V20.3 laptop alınır mı?

Hocam ya da 2000 3000 ekleyip bu açtığım konudaki monsterıda alabilirim tek korkum Monster'ın soğutması yeterli gelebilir mi 130W için bilgisayarın ömrünü kısaltmasın da.

Aynı laptopu @499337 hocam kullanıyor soğutması idare eder düzeyde.

Bu bilgisayar markası güvenilirlik mi ben hiç duymadım da bir de soğutma açısından problem yaşar mıyım?

MUX nedir?

3060p 3060 Max Q demek değil mi bildiğim kadarıyla Max Q olanlar daha düşük performanslı oluyor Max qsuz olanlardan.
Arkadaşlar maxiumum bütçem 18k bu arada bu Monster laptopu sormamın sebebi iyiyse belki indirime düşer diye beklerim diye düşünmüştüm fakat tersine fiyatı artmış.

Bundaki model performance model yani Dynamic Boost dahil 130W'a kadar güç çekebiliyor. MUX ise görütüyü direkt ekran kartından almaya yarayan bir anahtar bu sayede yüksek FPS ve işlemci gerektiren oyunlarda düşük ekran kartı kullanımının önüne geçerek oyunları tam performans oynuyor ve video kayıtlarını hemen alıyorsunuz. Şu an GTA 5 oynarken AMD ekran kartımda video kayıt almaya çalıştığımda siyah ekran sorunu yaşıyorum ama Monster kullandığım zamanlar video kayıt alırken MUX açınca bu sorun ortadan kalkıyordu.

Bundaki model performance model yani Dynamic Boost dahil 130W'a kadar güç çekebiliyor. MUX ise görütüyü direkt ekran kartından almaya yarayan bir anahtar bu sayede yüksek FPS ve işlemci gerektiren oyunlarda düşük ekran kartı kullanımının önüne geçerek oyunları tam performans oynuyor ve video kayıtlarını hemen alıyorsunuz. Şu an GTA 5 oynarken AMD ekran kartımda video kayıt almaya çalıştığımda siyah ekran sorunu yaşıyorum ama Monster kullandığım zamanlar video kayıt alırken MUX açınca bu sorun ortadan kalkıyordu.

Monster hangi laptop hocam.

@499337 hocam bilgisayar nasıl memnun musunuz deneyimlerinizi yazarsanız memnun olurum.
Bilgisayar genel olarak iyi. Soğutması idare eder düzeyde. Oyunlarda hiç 91 dereceyii geçmedi. Macun vakti geldi bende o da ayrı konu.

Ekran kartı 105W ile 115W arası çekiyor nedeni ise adaptörün oradaki 15W'ı besleyememesi.

Onun haricinde bir ara herkes ardı ardına alınca net çözümü olmayan ve herkesin rastgele çözdüğü bir sorun oluştu.
@germiyan hocam daha iyi anlatsın olayı. O bir türlü çözemedi.

Bilgisayar genel olarak iyi. Soğutması idare eder düzeyde. Oyunlarda hiç 91 dereceyii geçmedi. Macun vakti geldi bende o da ayrı konu.

Ekran kartı 105W ile 115W arası çekiyor nedeni ise adaptörün oradaki 15W'ı besleyememesi.

Onun haricinde bir ara herkes ardı ardına alınca net çözümü olmayan ve herkesin rastgele çözdüğü bir sorun oluştu.
@germiyan hocam daha iyi anlatsın olayı. O bir türlü çözemedi.

Hocam adaptör sorunu çok önemli mi bir de adaptör değişimi falan oluyor mu bilgisayarlarda onu çıkartıp 200 - 250W adaptör takma gibi bir şansım var mı?

Hocam adaptör sorunu çok önemli mi bir de adaptör değişimi falan oluyor mu bilgisayarlarda onu çıkartıp 200 - 250W adaptör takma gibi bir şansım var mı?
Bilmiyorum seevise sormak lazım.
Adaptor çok sorun değil IdeaPad Gaming 3 kadar. Sadece 130 degil 105-115W arası.
Ama ben fiyatını hak etmiyor derim.
Şuan için hak etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı