Monster Tulpar T7 V19.4.1 vs ACER PH317-53-74T9

Yusuf745

Centipat

Tulpar T7 V19.4.1 (32GB RAM'li olan modeli)

Bu iki laptop arasında kaldım. Fikirlerinizi merak ediyorum. Acer biraz daha üst duruyor veya bu fiyatlara önerebileceğiniz bir laptop var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer şahsen tavsiye etmiyorum memnun kalmadım ben. Monster'ın ise 6.nesil olanını kullandım gayet güzeldi ben Monster'ı tavsiye ederim.

Acer yaptığı laptoplarda soğutma ile iyi iş çıkarıyor. Özellikle de 2019 predator helios serisinde. Bu serinin gtx1660ti kartı ile yapılan testlerde bilgisayar rtx2070 li bazı bilgisayarlara meydan okuyor. Bence "Clevo" alacağınıza Acer almalısınız. Bende birkaç gün içerisinde yurt dışından gtx1660ti lı predator modelini almayı planlıyorum.

Acer ı istesemde alamıyorum. Stok bitmiş.

Bu notebook da özellikleri iyi ve Media Marka a göre fiyatı daha uygun Media Markt ta 15 bin civarı ama hp yi önerir misiniz?

Son düzenleme:
Acer ı istesemde alamıyorum. Stok bitmiş.

Bu notebook da özellikleri iyi ve Media Marka a göre fiyatı daha uygun Media Markt ta 15 bin civarı ama hp yi önerir misiniz?
HP de kronik ısınma sorunu var bunu senelerdir düzeltemediler aynısından arkadaşımda var memnun değil.

Monster ı kart oranları yüzünden alamıyorum eğer yarın kart oranları değişirse almayı düşünüyorum. Başka önerebileceğiniz max. 12bin tl ye laptop var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı