Acer Predator PH317-53-77M7 vs Monster Tulpar T7 V21.1.2

Predator’u düşündüğüm için araştırma yapmıştım. Soğutması iyi ancak kullanan çoğu kişi ağır yükte olduğu zaman süpürge gibi ses çıkardığını söylüyorlar. Ayrıca Technopat YouTube kanalında Predator’un incelemesi var, izleyebilirsiniz.

Monster'da içinde Windows olmayan modeli de var diye biliyorum ve daha ucuz asıl onunla karşılaştırın çünkü Acer'da Windows yok.

Fiyatlandırma konusunda takılmayın ben sadece malzeme, ekran, panel kalitesi ve soğutma anlamında bu ikisi arasında hangisi daha başarılı onu öğrenmek istiyorum.

Predator’u düşündüğüm için araştırma yapmıştım. Soğutması iyi ancak kullanan çoğu kişi ağır yükte olduğu zaman süpürge gibi ses çıkardığını söylüyorlar. Ayrıca Technopat YouTube kanalında Predator’un incelemesi var, izleyebilirsiniz.

Soğutsun da süpürge gibi sesi çıksın, sıkıntı değil. Panel kalitesi hakkında bir fikriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı