Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Bütçe
10000
Hocam bütceye 10000 demişsiniz ama Monster 15000.
Önerim.
Nasıldır.

Kasası kalitesiz alınmaz.
Merhaba arkadaşlar ben biraz araştırma yaptım.
Sizce.
Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?
Alınmaz ise öneriniz var mıdır?

İyi laptop alınır.

@mirsady kullanıyordu. Isındığını söylemişti. Yine de o daha iyi bilgi verecektir.
Dostum ben v21 kullanıyorum v22 kasa hakkında bilgim yok. Ama v22 de TongFang üretimi ve bir o kadar iyi gibi duruyor. Jarrods Tech v21 olani incelemisti onu da inceler herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bütceye 10000 demişsiniz ama Monster 15000
Önerim
Nasıldır.
Hocam 15bin yazıcaktım
2 yılın ardından anakart kaynaklı bir bozukluk olursa size 8 9 k masraf çıkartacak bir sistem. Dua edinde garanti süresi dahilinde laptop 2 yıl içinde bozulsun. Kasası çok ama çok kötü.

Hocam abimde Abra A5 var hiçbir sorun yaşamadı sistemsel.
Teşekkürler hocam, hiç güleceğim yoktu. 😃

@Berat Glr hocam bütçeniz 15K mı, 10K mı?
10-15k

Bugüne kadar sorun çıkmadığı için şanslıymış. Maalesef ben de Abra A5 v11.1.2 kullanıcısıyım ve benim gibi birçok insan menteşe kırılması sorunundan muzdarip oldu. Monster'ın kullandığı kasanın plastik kalitesi çok kötü. Donanımsal olarak iyi ve uygun olduğu doğru ama malzeme kalitesi için aynı şeyi söylemem mümkün değil.

Arkadaşım daha yeni aldı. HDD taktığı için kasa çatladı. 17 gündür gelmedi laptop. Bulaşmayın.

Ben HDD takmıyacağım yazılım için alıyorum ara sırada oyun.
Bugüne kadar sorun çıkmadığı için şanslıymış. Maalesef ben de Abra A5 v11.1.2 kullanıcısıyım ve benim gibi birçok insan menteşe kırılması sorunundan muzdarip oldu. Monster'ın kullandığı kasanın plastik kalitesi çok kötü. Donanımsal olarak iyi ve uygun olduğu doğru ama malzeme kalitesi için aynı şeyi söylemem mümkün değil.

Bu kasa sırf alüminyum.

O zaman alabilirsiniz ama MSI veya ASUS'un modellerini de inceleyin. Pek fazla bir fiyat farkı yoksa onları almanızı öneririm. Soğutma konusunda onlar bir adım önde.

O zaman alabilirsiniz ama MSI veya ASUS'un modellerini de inceleyin. Pek fazla bir fiyat farkı yoksa onları almanızı öneririm. Soğutma konusunda onlar bir adım önde.
MSI lider ancak önemli bir nokta var: Marka yetmiyor, modelde önemli. Yani o marka cihazlarında harika bir soğutma performansı kullansa da bazı modellerinde soğutma performansı hoş olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı