Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Bütçe
10000
O zaman alabilirsiniz ama MSI veya ASUS'un modellerini de inceleyin. Pek fazla bir fiyat farkı yoksa onları almanızı öneririm. Soğutma konusunda onlar bir adım önde.

Bu kasanın incelemesi YouTube'da var izledim sırf alüminyum tuşların olduğu taraf kauçummuş.
2K 160Hz ekran.
MSI lider ancak önemli bir nokta var: Marka yetmiyor, modelde önemli. Yani o marka cihazlarında harika bir soğutma performansı kullansa da bazı modellerinde soğutma performansı hoş olmayabiliyor.

Sizce vereceğim paraya değer mi?

Bu kasanın incelemesi YouTube'da var izledim sırf alüminyum tuşların olduğu taraf kauçummuş.
2K 160Hz ekran.

Sizce vereceğim paraya değer mi?
Hocam modele bağlı tamamen. Mesela örnek vermem gerekirse MSI Thin kasalarının soğutma performansı berbat, ancak GE kasaları ise soğutmada tam bir uzman. Burada olay sizin hangi modeli seçtiğiniz. Mesela Monster markasında V19 modeli vardı ve soğutma performansı gayet hoştu ancak üretimden kaldırdılar. Yani sizin anlayacağınız sadece marka yetmiyor modelde önemli. Siz MSI marka cihaza tonla para verirsiniz ancak cihaz kötü bir modeldir ve sonra "MSI kötü abi" dersiniz. Mesela Monster hakkında neden kötü marka diyorlar? Çünkü iyi olan model sayısı çok az ve insanlar bu iyi olan modelleri bilmediğinden kötü olanları alıyor ve bir daha Monster önermiyorlar. Bu şekilde açıklayabilirim.

Hocam modele bağlı tamamen. Mesela örnek vermem gerekirse MSI Thin kasalarının soğutma performansı berbat, ancak ge kasaları ise soğutmada tam bir uzman. Burada olay sizin hangi modeli seçtiğiniz. Mesela Monster markasında V19 modeli vardı ve soğutma performansı gayet hoştu ancak üretimden kaldırdılar. Yani sizin anlayacağınız sadece marka yetmiyor modelde önemli. Siz MSI marka cihaza tonla para verirsiniz ancak cihaz kötü bir modeldir ve sonra "MSI kötü abi" dersiniz. Mesela Monster hakkında neden kötü marka diyorlar? Çünkü iyi olan model sayısı çok az ve insanlar bu iyi olan modelleri bilmediğinden kötü olanları alıyor ve bir daha Monster önermiyorlar. Bu şekilde açıklayabilirim.

Başta demiştim zaten Tulpar T7 v22.1
Alınır, yurt dışı RTX 3070 laptop beklemesem bu modeli alırdım gayet güzel bir laptop.
Kasası sorunlu değil.

İnşallah alacağım.

Bu model hakkında güzel yorumlar var. Alabilirsiniz. Alternatif olarak bulduğunuz bir bilgisayar var mı? MSI, ASUS marka varsa kıyaslayalım.

Şu an hayır araştırmaya yeni başladım 3060'lı kasa toplamaya çalıssam minimum 30K'yı gözden çıkarmam gerek 15kya bence iyi diye size sorayım dedim.

Şu an hayır araştırmaya yeni başladım 3060'lı kasa toplamaya çalıssam minimum 30K'yı gözden çıkarmam gerek 15kya bence iyi diye size sorayım dedim.
Hocam tüm parçalar dahil Intel Core İ5 10400F / Intel Core İ7 10700F ve RTX 3060 sistem içine monitör, klavye, kulaklık da dahil size 15.000 TL-16.000 TL arasında gelir. 30.000 TL ile size ben RTX 3080 olan sistem toplarım siz ne diyorsunuz?😃

Yeni konular

Geri
Yukarı