Monster Tulpar T7 v25.1 17, 3" alınır mı?

Merhaba. Aldıktan sonra 5 gün ses driverı yüzünden kullanamadım. Onu çözdüm sonrasında 2 kere sırasıyla ışık sızması, ve panel değişim sonrası ekran çıta deformasyonu sebebiyle servise gönderdim sonrasında artık servise gönderim için vaktim ve enerjim kalmadığından iade ettim. Legion Pro 5 aldım. Diğer mesajlarımda da belirttim. Servislik işiniz çıkarsa ve uğraşacak vakti+enerjiniz varsa almak sizin tercihiniz. Ancak satış öncesi zayıf kalite kontrol ve serviste biraz özensiz işlem yapmalarından ötürü almayı düşünmüyorum.

Hocam isik sızması fazla olursa çok göze batarsa zaten panel değişimi istemem direk iadeye veririm, Legion Pro 5'i nereden aldiniz memnun musunuz link varsa link alabilir miyim?

Hocam isik sızması fazla olursa çok göze batarsa zaten panel değişimi istemem direk iadeye veririm, Legion Pro 5'i nereden aldiniz memnun musunuz link varsa link alabilir miyim?
Teknosa dan 16bin gibi bir rakama aldım. Kasası kaliteli soğutması v25.1 aynı gibi ısınmıyor. 11800h ve 3060 özellikleri de aynı. Benim için en önemli kısım vantage gibi bir kontrol programı var güncelleme ayar,mux..vb herşeyi yapabiliyorsunuz. Msi da da benzeri dragon center vardı. Monster da yazılım vb. Yok.örneğin monster da mux sadece biostan yapılabiliyor. Sonuç olarak kullanıcının beklentisiyle ilgili benim beklentim ve ihtiyaçlarım kapsamında şu an lenovo monster dan daha iyi. Link atmak istedim ancak stokta görünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı