Monster Tulpar T7 v25.1 17, 3" alınır mı?

DenizThsrn

Femtopat
Daha fazla  
Bu konuyu sizin Monster iyi mi kötü diye geyik muhabbetiniz için açmadım. Alınır mı, alınmaz mı?

Monster dışında öneri istemiyorum.

Merhaba. Kusurlu ürün çıkmasına istinaden vaktin varsa ve servisle yaşayacakların sizin için problem değil ise cihaz gayet performanslı ve serin çalışıyor, autocad ve catia da en fazla 85 derece oldu. 1650ti de yaptığım tasarım analizini yaklaşık yarı zamanında yapıyor ve ısınmıyor. Ancak ben yaşadığım problemlerden ötürü şu an iade edeceğim.

@Alternatif5 Hocam yerine bir alternatif düşündünüz mü?
Eski kullandığım msi markaydı, monster ı da aynısı olduğunu buradan öğrendim öylelikle aldım. İşim ve merakımdan 20 yıldır her yıl yeni bilgisayar alırım. Msi, lenovodan çok memnun kaldım. Model olarak msi çok uçuk fiyatlara ulaştı. Piyasada 5 yıl önceki seçeneklerini de yok. Legion pro 5 i bir arkadaşım almış yurtdışından msi kadar harika kasası yok ve ekranı 16 inch, ancak performans aynı gibi geldi. şu an lenovo yada msi almayı düşünüyorum. Ancak sanırım bir daha monster almam.

Oyun testini merak ederseniz eğer hocam cihaz bende var konusunu da açmıştım.

Eski kullandığım MSI markaydı, Monster'ı da aynısı olduğunu buradan öğrendim öylelikle aldım. İşim ve merakımdan 20 yıldır her yıl yeni bilgisayar alırım. MSI, Lenovo'dan çok memnun kaldım. Model olarak MSI çok uçuk fiyatlara ulaştı. Piyasada 5 yıl önceki seçeneklerini de yok. Legion Pro 5'i bir arkadaşım almış yurt dışından MSI kadar harika kasası yok ve ekranı 16 inch, ancak performans aynı gibi geldi. Şu an Lenovo ya da MSI almayı düşünüyorum. Ancak sanırım bir daha Monster almam.

Ne gibi sorun yaşadınız hocam 25.1 de ve bir daha Monster almam demenizdeki sebep nedir?

Ne gibi sorun yaşadınız hocam 25.1 de ve bir daha Monster almam demenizdeki sebep nedir?
Merhaba. Aldıktan sonra 5 gün ses driverı yüzünden kullanamadım. Onu çözdüm sonrasında 2 kere sırasıyla ışık sızması, ve panel değişim sonrası ekran çıta deformasyonu sebebiyle servise gönderdim sonrasında artık servise gönderim için vaktim ve enerjim kalmadığından iade ettim. Legion pro 5 aldım. Diğer mesajlarımda da belirttim. Servislik işiniz çıkarsa ve uğraşacak vakti+enerjiniz varsa almak sizin tercihiniz. Ancak satış öncesi zayıf kalite kontrol ve serviste biraz özensiz işlem yapmalarından ötürü almayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı