Monster Tulpar T7 v25.1 oyun testleri

Merhaba arkadaşlar.
Monster Tulpar T7 v25.1 modeline sahibim. Oynadığım 4 oyun ile ufak bir test yaptım.
Oyunlar: Warzone, Battlefield V, CS:GO, World of Tanks.
Turbo fan açık ve Intel ekran kartı kapalı sadece RTX 3060 ekran kartı aktif ama kayıtları aldıktan sonra fark ettim ki feature Manager da ayarlar balanced da kalmış. High performansa aldıktan sonra videodaki FPS'lerin üstüne 8 - 10 FPS arası FPS artışı oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bir de LoL videosu çekebilir misin sana zahmet.

Cyberpunk tarzı oyunlar çok izlenme kazandırır hocam şimdiden söyleyeyim yaklaşık 5 aydır bu laptopla alakalı inceleme okuyorum herkesin aklında tek soru sıcaklık ve FPS değerleri sizde ne kdr çeşit olursa o kadar kazanirsiniz hocam benden söylemesi.

Hocam benim derdim kazanç değil tamamen bilgilendirme için çekip yüklüyorum videoları.

Lol hiç oynamadım valla diğer oyunda ücrrtli şuan bende yok malesef

Hocam benim derdim kazanç değil tamamen bilgilendirme için çekip yüklüyorum videoları.

LoL hiç oynamadım vallahi diğer oyunda ücrrtli şu an bende yok maalesef.

Hocam eğer mümkün ise 15 dk Valorant oto fanda 145 FPS'e sabitleyip oynar mısınız kendi değerlerimi kıyaslamak için çeker veya söylerseniz çok mutlu olurum sağ olun.

Geri
Yukarı