Monster ve Excalibur neden önermiyorsunuz?

@Radeon RX 5500M Tamamiyle geçmemişler demek ki. Muhtemelen Tuplar'da Tongfang, Abra'da Clevo kullanıyorlar. Clevo'nun alt konfigürasyonlarını seçmeleri de saçma, Monster neden böyle bir hataya düştü acaba.

O da karışık hocam, tongfang Abra da var, Clevo Tulpar da. Clevo zaten satışlarının çoğunu sırtlanıyor ucuz olduğu için. Bu yüzden satmaya devam ediyorlar.

Arkadaş markayı öyle bir savunuyor ki hayretler içerisindeyim gerçekten.
Sanki markanın sahibi gibi, adamlar bu tarz iddialara cevap vermiyor. Sen neyine savunuyorsun? Malı aldığın için mi? Kusura bakma ama Monster alarak kazıklanmışsın.
Her aldığımız ürün için konu açıp övgü bekleyeceksek işimiz var. Tamam kardeşim Monster çok iyi Konya'daki gizli silikon vadisinde geliştiriyorlarmış hep. MSI, ASUS uzaktan izleyip kıskanıyormuş. Monster mousepad'lerin bile üzerinde made in China yazıyormuş ama olsun 2023'de dev Monster fabrikaları açılacak inşallah, Isparta'da mousepad dokuyacak milletimiz.
Ağzınıza sağlık hocam, iyi güldürdünüz vallahi :D

Her aldığımız ürün için konu açıp övgü bekleyeceksek işimiz var. Tamam kardeşim Monster çok iyi Konya'daki gizli silikon vadisinde geliştiriyorlarmış hep. MSI, ASUS uzaktan izleyip kıskanıyormuş. Monster mouse Pad'lerin bile üzerinde made in China yazıyormuş ama olsun 2023'de dev Monster fabrikaları açılacak inşallah, Isparta da mouse pad dokuyacak milletimiz.

Bende akrabalar neden halı dokunmayı bıraktı diyorum, Monster için mouse pad dokumaya geçmişler. İsteğe bağlı MSI logolu da dokunuyor haberiniz olsun:)

Ben Monster notebook Abra Versiyon'u kullanıyorum. Technopat yorumları ilginç. Excalibur'u bilmiyorum fakat dandik mal, kalitesi kötü ısınıyor demişsiniz. Bunları nereden çıkardınız?
Clevo kasa kullanmaları, kalitesiz malzemeler ve olumsuz deneyimlerden anlıyoruz. Neden bir markaya haksız yere iftira atalım ki? Hele enteresan bir şekilde (enteresan demeyelim de; kasa kalitesi, ekran gibi şeylerden kısıyorlar diyelim) ucuz olan bir dizüstüne neden laf atalım? Hele sorunu olmamasına rağmen.
@DenizThsrn
Abra'yı bizzat deneyimledim. Bana da "kullandın mı?" diye sormazsın artık.
Bu arada deneyimleyince neredeyse tüm sorunlar başıma geldi. Monster/Casper avukatı kesilme başımıza.

Teknoloji şans işidir demek saçmalıktır. Sen bir laptopa maaşının 2-3 katı para veriyorsun.
Şansa göre iyi veya kötü performans verecek ise ben ne anladım o işten? Burada 2-3 kuruştan bahsetmiyoruz.

Teknoloji şans işidir. Şimdi diyeceksin ki o zaman öbür markalarda da ısınır ölü pixel çıkar, Monster'da sorun çıkma olasılığı çok daha fazla. Sırf ucuz diye böyle bir risk almak yerine kumar oyna daha mantıklı.

Son düzenleme:
Teknoloji şans işidir demek saçmalıktır. Sen bir laptopa maaşının 2-3 katı para veriyorsun.
Şansa göre iyi veya kötü performans verecek ise ben ne anladım o işten? Burada 2-3 kuruştan bahsetmiyoruz.
Maaşın 2 3 katını vermemiz maalesef şans işi olduğu gerçeğini değiştirmiyor, daha kaliteli ürünler alarak sıkıntı yaşama şansınızı düşürüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı