Mortal Kombat 1 oynanış videosu yayınlandı

En sevdiğim oyun şüphesiz Detroit Become Human'dır ancak Full ayarlarda 60 FPS oynayamadım daha. Onu bırakın en düşüğünde düşüğünde (çözünürlük/ölçeği falanda düşük) 60 FPS stabil oynayamadım. Hayalimde çok fazla oyun var fakat hiçbirini daha deneyimleyemedim...

RDR2 bende 30FPS oynarim ama tek isteğim gün batımına doğru at ile yavaş yavaş yürümek ama bunu 144p yapmak istemiyorum.

Cidden buna katılıyorum. Hatta sanki oyunu asyada çok satmak için vahşeti bir tık azaltmışlar gibi (X-ray ve Fatality'leri saymazsak)

Türkçe dil desteği de yok ve aşırı pahalı olacak o da üzücü.

Bu düşüncedeki tek kişi benmişim geliyordu ancak şu anda çok rahatladım. Özellikle 11'de kitanayı tam asyalı yaptıkları için iğrenmiştim resmen (karakter filipinli biliyorum). Avrupa tipinde ne var ki? Anlayamadım. Nedense dövüş oyunları hep Japonya'dan vs. çıkma olduğu için galiba netherrealm oraya kaymaya çalışıyor, orada tutuyor diye. Ancak bu kararı hiç beğenmedim.

RDR2 bende 30FPS oynarim ama tek isteğim gün batımına doğru at ile yavaş yavaş yürümek ama bunu 144p yapmak istemiyorum.
Umarım bu seçim ülke için hayırlı olmuştur ve eğer olmamışsa buna oy verenlerin aklı başına gelir.
Pekte hayırlı gibi görünmüyor

Bu düşüncedeki tek kişi benmişim geliyordu ancak şu anda çok rahatladım. Özellikle 11'de kitanayı tam asyalı yaptıkları için iğrenmiştim resmen (karakter filipinli biliyorum). Avrupa tipinde ne var ki? Anlayamadım. Nedense dövüş oyunları hep Japonya'dan vs. çıkma olduğu için galiba netherrealm oraya kaymaya çalışıyor, orada tutuyor diye. Ancak bu kararı hiç beğenmedim.

Ninja kültürü diye düşünüyorum ben bir oyunda ninja veya kesici alet kullanan biri varsa %85 asyalı oluyor.

Olabilir hocam fakat her seride bir karakterin tipi değiştirilir mi gözünüzü seveyim? Ya yapacaksan aynı yap ya da değiştireceksen güzel değiştir. Hadi bu sefer bahaneleri var liu kang yeniden oluşturdu zamanıda yine de keşke güzel yenilikler olsaydı.

Ninja kültürü diye düşünüyorum ben bir oyunda ninja veya kesici alet kullanan biri varsa %85 asyalı oluyor.

Grafikler çok canlı, kasvetli hava yok. Oynanış mekaniğini beğendim fakat oyun sanki çocuk oyununa doğru gitmiş. Sesleri beğenmedim, grafikleri 11'e göre çok kötü bence.
Gözlerim aşırı yoruldu benimde, grafikler ise muhtemelen bu sefer Switch'ede geliyor diye çok downgrade yemiş hocam.

Geri
Yukarı