Mount and Blade II alınır mı?

Oyundaki buglar ne durumda? Ben de almayı düşünüyorum. Bir ara aldığımda aile üyelerine toprak vs. verememiştim. Hatalar düzeldi mi?

Oyundaki buglar ne durumda? Ben de almayı düşünüyorum. Bir ara aldığımda aile üyelerine toprak vs. verememiştim. Hatalar düzeldi mi?
Buglar ve optimizasyon sorunları çok büyük ölçekte çözüldü. Oyun şu an iyi konumda.

Aile üyelerine toprak vermek derken? Öyle bir özellik olduğunu hatırlamıyorum. Vali yapmaktan mı bahsediyorsunuz?

Buglar ve optimizasyon sorunları çok büyük ölçekte çözüldü. Oyun şu an iyi konumda.

Aile üyelerine toprak vermek derken? Öyle bir özellik olduğunu hatırlamıyorum. Vali yapmaktan mı bahsediyorsunuz?
Yok hocam. Vali yapabiliyordum onda sorun yok. Köyün birini kardeşimin tımarı yapmak istemiştim. Kişiyle konuşunca takas bölümünde toprak vermek için kategori var,para vs. verilen yerde. Boş gözüküyordu ama verememiştim. Baya eskiydi sürümüm. Epicten alacağım indirimler bitmeden.

Yok hocam. Vali yapabiliyordum onda sorun yok. Köyün birini kardeşimin tımarı yapmak istemiştim. Kişiyle konuşunca takas bölümünde toprak vermek için kategori var,para vs. verilen yerde. Boş gözüküyordu ama verememiştim. Baya eskiydi sürümüm. Epicten alacağım indirimler bitmeden.
Bannerlord'da bildiğim kadarıyla Warband'deki gibi köy verme yok.

Oyunu alın, öneririm tabii ki ancak oynadığım 270 saat boyunca böyle bir mekanikle karşılaşmadım, bilginiz olsun.
Hocam şurayı kullanarak verilemiyor mu? Sadece diğer lordlar ile mi kullanılabiliyor burası?
Mount-Blade-II-Bannerlord-Mount-and-Blade-II-Bannerlord-trade-skill-economy-resources-trading-...jpg

Hocam şurayı kullanarak verilemiyor mu? Sadece diğer lordlar ile mi kullanılabiliyor burası?
Eki Görüntüle 815585
Köy kimseye verilmiyor hocam, Bannerlord'da köy verilen bir yerleşim yeri değil. Köyler kalelere ve şehirlere bağlıdır, köyün bağlı olduğu kale ve şehir de kime aitse köylerini yöneten de odur. Zaten köyler üzerinde bir şey yapmanıza imkan vermiyor oyun. Kendi üzerinizde olan kaleleri ve şehirleri hediye edebilir, size ait olmayan kale ve şehirlerin de sahibini değiştirmek için lordlar konseyinde oylama yapabilirsiniz.
Kendi klanınızda bulunan yoldaş, kardeş, eş gibi şahıslara da yerleşim yeri veremezsiniz, kaleler ve şehirler klanların ortak malıdır. Ancak vali yapabilirsiniz, valileri klan yöneticisi atar.

Yeni konular

Geri
Yukarı