MPOW EG3 Pro 7.1 vs Mpow Air SE 439

Yer
Dünya
Daha fazla  
MPOW marka, 2 adet kulaklıktan birini alacağım. Yorumlarınız önemli.

Bu iki kulaklığın fiyatları ortalama olarak birbiri ile aynı (500 TL). Anladığım kadarıyla Air SE modelinde 7.1 yok.

7.1 özelliğini görmezden geldiğimizde, hangi kulaklık diğerinden daha üstün kaliteye sahip? (Mikrofon desibeli, desibel kalitesi, mesela birinin mikrofonu çıkarılabiliyor.)

MPOW EG3 Pro 7.1

eg3.jpg

MPOW Air SE 439

airse.png

Son düzenleme:
Mikrofon çıkan modelleri tercih etmiyorum ben, temassızlık sorunları olabiliyor. Mpow Air SE kullanıyordum geçen sene gayet güzel kulaklık. EG3 Pro hakkında bilgim yok.

Air SE modelinde mikrofon çıkıyor okuduğum kadarıyla.
İlk versiyonunda çıkıyordu, temassızlık sorunu olduğu için 2. versiyonu çıkardılar mikrofon çıkmayan modeli TR de olanlarda 2. versiyon. Ben alırken durum böyleydi kırmızı rengi vardı bende sonradan 1. versiyonu geldi ise bir bilgim yok ama siz 2. versiyonu alın.

İlk versiyonunda çıkıyordu, temassızlık sorunu olduğu için 2. versiyonu çıkardılar mikrofon çıkmayan modeli TR de olanlarda 2. versiyon.
Air SE için 14 Haziran 2023 tarihinde bir müşteri "mikrofonu çıkıyor mu?" diye yorum yazmış, 4 dakika içinde satıcı firma "mikrofon çıkarılabilir." diye cevap vermiş. Emin olamadım.

14 Haziran 2023 tarihinde bir müşteri "mikrofonu çıkıyor mu?" diye yorum yazmış, 4 dakika içinde satıcı firma "mikrofon çıkarılabilir." diye cevap vermiş. Emin olamadım.
Mavi renginde mikrofon çıkıyor kırmızı da çıkmıyor. Kırmızı da çıkmıyor demiş, mavi de çıkıyor demiş. Ben kırmızı kullandım ve çıkmıyordu sana da çıkmayanı almanı tavsiye ederim.

Mavi renginde mikrofon çıkıyor kırmızı da çıkmıyor. Kırmızı da çıkmıyor demiş, mavi de çıkıyor demiş. Ben kırmızı kullandım ve çıkmıyordu sana da çıkmayanı almanı tavsiye ederim.
Kırmızı alırsam 500 liralık ürünü 830 liraya çıkartıyorlar. Acaba EG3 Pro sürümü daha mı iyidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı