MSI 27" G274QPF-QD neden ucuz?

Aynı monitör bugün elime geçti fakat monitör de kenarlarda açıklık var normal mi?

Resimde çok belli olmuyormuş :)

Dosya Ekleri

• IMG20230728215208.jpg
    IMG20230728215208.jpg
    226,7 KB · Görüntüleme: 254
  • IMG_20230728_215721.jpg
    IMG_20230728_215721.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 263
Aynı monitör bugün elime geçti fakat monitör de kenarlarda açıklık var normal mi?

Resimde çok belli olmuyormuş :)
Izgara ile panel arasındaki boşluğu diyorsan bende de var. Ama ben artık bu tarz sorunlara bakmıyorum bile. Bizim için "pahalı" olabilir ama bu premium bir monitör değil sonuçta. İşçilik ve malzeme kalitesinden kısıp piyasaya sürüyorlar. Panel senin için iyiyse bir sorun yok.

Izgara ile panel arasındaki boşluğu diyorsan bende de var. Ama ben artık bu tarz sorunlara bakmıyorum bile. Bizim için "pahalı" olabilir ama bu premium bir monitör değil sonuçta. İşçilik ve malzeme kalitesinden kısıp piyasaya sürüyorlar. Panel senin için iyiyse bir sorun yok.

2. resimdeki yerde açılma var çok sorun değil. Ama azıcık oynayınca daha da açılıyor gibi geldi. Eğer test sırasında sorun yok ise iade etmem zaten.

Kusura bakmayın görmemişim sipariş geçtim bende insallah pişman etmez

DP kablo var üstünde de DisplayPort cable yazıyor.
İlk izleniminiz nasıl sizin?

Kusura bakmayın görmemişim sipariş geçtim bende inşallah pişman etmez.

İlk izleniminiz nasıl sizin?

Daha test etmedim. Açıklık falan görünce iade mi etsem diye düşündüm.

Geri
Yukarı