MSI B450 Gaming Plus Max besleme arızası

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Anakartı sattım. Alan kişi bilgisayarcıya sisteminin montajını yaptırmış ve mesaj attı anakart kısa devre yapıyormuş. Sorunu daha ayrıntılı öğren dedim, besleme arızası varmış ve tamir edilemezmiş dedi. Şimdi ben bu anakartı kullanan birisiydim yenisiyle değiştirene kadar. Kullandığım zamanlarda çok olmasa da ekran görüntüsü gidiyor ve ekran kartının fanları hızlanıyordu oyun oynarken veya normal internette gezinirken. Fakat ben ekran kartında sorun var zannediyordum. Ama yeni anakarta geçtiğimden beri böyle bir sorunum kalmadı. Besleme arızası olsa bile sürekli yapması gerekmez mi? Besleme arızası böyle bir sorun yapar mı? Bilgisayarcıya bizzat gidip bakacağım durum nedir diye.

Satarken berlitmeniz gerekirdi sorunun ekran kartından kaynaklandığını düşünseniz bile en azından önlem olarak belirtmeniz lazımdı. Şu anda alıcı haklı maalesef.

Satarken berlitmeniz gerekirdi sorunun ekran kartından kaynaklandığını düşünseniz bile en azından önlem olarak belirtmeniz lazımdı. Şu anda alıcı haklı maalesef.
Ben haksız demiyorum parasını geri vereceğim zaten ama aklıma takılan sorular bunlar. Zaten hata bende ilk öncelikle bilgisayarcıya göstermem gerekirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı