MSI en kötü anakart üretici firmaymış

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar hiç yalansız bir BAKKAL'la konuşmamı özet geçmek istiyorum. Bakkal amca diyorki MSİ en kötü ana kart üretici firmaymış. Bu laftan sonra bende MSİ'ın ekran kartı'nı alıcaktım dedim ve bana dediki, ana kart'ta kötüler ama ekran kartı'nda yine biraz iyilerdir. Bunları söylerken çok ciddi idi. Birde AMD 8350 i7'yi geçmiş. 4.0 GHZ 8 çekirdekliymiş sonuçta çoktan geçmiş. Unutmadan Windows 8'e de pek ısınamamış. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik bakkallar. Bizzat MSI Anakart kullanıyorum ve gayet memnunum. Tabi onlara göre GT serisi oyun canavarı ya. Onlar en doğrusunu bilirler. Yolda görsem bu tip kişilere selam bile vermem.

Mümkünse muhabbet bile etmeyin. Yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim sevdiğim bir ağabeyim vardı. Bizlere güvenme kazık atarız demişti. O günden beri bakkallardan uzağım.

Bakkallığın hakkını veriyor helal!

Bunlar hep böyle. W8'e ısınamazlar. MSİ kesinlikle kötülenecek bir firma değil. En iyilerde diye biliyorum ben. Ya bide dükkan'da PALİT 9800 GT 1 GB 256 bit ekran kartı vardı. GTA IV sıfır kasma ile çok çok rahat oynatırmış. Nede olsa 256 bit'miş. :)

Bana bir ekran kartı öner dedim, cevap: "nvidia gt630, zaten bütün oyunları açıyor."

Bana bir ekran kartı öner dedim, cevap: "nvidia gt630, zaten bütün oyunları açıyor."
Bu adamların hayatı GB değerinden ibaret. GB demişken çalıştığım dükkan'da bir abi adı Engin Laptop aldı. Ya benim Laptop'ta 2 GB ekran kart'ı var ASSASİN CREED 4'ü rahat oynatıyor ama kuzenimde'de 2 GB ekran kart'ı var onda kasıyor diyor. Yahu adama CUDA çekirdeklerine kadar anlattım ama yok adam hala ikiside 2 GB diyor. :)

Bu adamların hayatı GB değerinden ibaret. GB demişken çalıştığım dükkan'da bir abi adı Engin Laptop aldı. Ya benim Laptop'ta 2 GB ekran kart'ı var ASSASİN CREED 4'ü rahat oynatıyor ama kuzenimde'de 2 GB ekran kart'ı var onda kasıyor diyor. Yahu adama CUDA çekirdeklerine kadar anlattım ama yok adam hala ikiside 2 GB diyor. :)
Böyle de oluyor, diyorum ekran 1440x900 bütün oyunları max. oynamak istiyorum, bana gtx760 gibi sağlam bir kart lazım, o diyor: Ya ne gerek var max'a, low'da oyna hatta oyun açıyorsa yeter.
:confused:

Bir bakkal 8gb ram'i olan İ7'li bir diz üstü bilgisayara 32bit windows xp kurmuştu. :D
Mekanik hdd'yi 5'e bölmüştü. :D
64bit 8.1 yükledim ve güncellemelerini yaptım. Benim ssd'li bilgisayarımdan bile iyi oldu neredeyse. Hatta kapanış hızı çok daha iyi.

Elazığ'dan gelen misafirimizin bilgisayarı idi. Bundan sonra format atmaya bana getireceklermiş. :D
2 ayda bir 30-40 lira arası format attırıyorlarmış.

Elazığ'a taşınsam parayı kırarım kesin. :D

Böylede oluyor, diyorum ekran 1440x900 bütün oyunları max. oynamak istiyorum bana gtx760 gibi salam bir kart lazım, o diyor: Ya ne gerek var max'a, low'da oyna hatta oyun açşyorsa yeter.
:confused:
Adamlar W8'e ısınamadım daha güncel değil sana 7 atalım diyor. Sen sonra gel 8 daha yerine oturduğu zaman atarız diyor. Oh 2 format 70-80 tl alıyorlar.

- - - Güncellendi - - -

Bir bakkal 8gb ram'i olan İ7'li bir diz üstü bilgisayara 32bit windows xp kurmuştu. :D
Mekanik hdd'yi 5'e bölmüştü. :D
64bit 8.1 yükledim ve güncellemelerini yaptım. Benim ssd'li bilgisayarımdan bile iyi oldu neredeyse. Hatta kapanış hızı çok daha iyi.

Elazığ'dan gelen misafirimizin bilgisayarı idi. Bundan sonra format atmaya bana getireceklermiş. :D
2 ayda bir 30-40 lira arası format attırıyorlarmış.

Elazığ'a taşınsam parayı kırarım kesin. :D
Mirkan Bakkal açalım mı? Recep Baltaş'ı da masa başına koyarız ama GTX 770 yerine GT630 önermesi lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı