MSI GS63VR 6RF Kullanıcı Yorumu

Arkadaşlar piyasadaki tüm markaları kullandım. Özellikle 15 bin TL'lik fat yanı kalın kasalı laptop da elimden geçti. Maddi durumdan elden çıkarmıştım. Özellikle beni en mutsuz eden marka Monster olmuştur. Kafasına göre fan açıyordu. Bilgisayarda film izlerken bile fan sesi beni rahatsız ediyordu. Ekranda ışık sızması. Yazılım hataları, BIOS update gelmez. Kısaca kendi adıma Monster markasını sildim. Konuya gelecek olursak. MSI GS63VR serisi laptop aldım. İlk kez bu kadar ince kasalı laptop aldım. Memnunum. Ne gereksiz fan sesi var, ne ekranda ışık sızması. MSI yazılım ve uygulamaları da çok güzel. Klavye hissiyatı çok güzel. Anti ghost özelliğinin olması oyun için çok önemli bir özellik.

GTX 1060 6 GB modeli var. Oyunlarda hiç sorun çıkarmadı. Gayet performanslı, FPS düşüşü falan yaşamadım. Sıcaklık değerleri böyle ince bir laptopa göre yaklaşık 2 saat oyun oynamamda. Ekran kartı sıcaklığı 76-78 derecelerdeydi. Böylesi ince bir laptoptan böyle güzel bir soğutma

beklemiyordum. Klavye tarafı bileğinizi koyduğunuz yerde sıcaklık hissedilmiyor. İnceliği taşıma kolaylığı verdiği rahatlık çok güzel. Hoparlör sesine gelirsek. Subwoofer koymamışlar. 2 tane sol ve sağda 2 Watt'lık hoparlör var. İzlediğim film olsun oynadığım oyunlar olsun gayet ses yüksekliği çok iyi düzeyde. Seste patlak ve cızırtı gibi sorunlar olmadı. Tek eksik yanı subwoofer olmaması. Tok sesleri biraz aratıyor.

Ekranın renk doğruluğu çok güzel. Özellikle fotoğraf ve video düzenlemede iş görüyor. Film izlerken verdigi renk canlılığı ve doğruluğu ayrı bir zevk katıyor. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Özellikle çok seyahat edenlere arkadaş ortamına gidenlere tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı