MSI OPTIX MAG241C İnceleme

Selamlar, ürünlerimi 6 ay önce Vatan'dan aldım. Lafı uzatmadan, artıları eksilerini yazacağım.

Artıları:
  • Parlaklığı çok yüksek. Göz ağrıtmıyor ve harika.
  • 1 ms özelliğini çok iyi hissettiriyor.
  • Arkadaki kontrol çubuğu sayesinde herşey elinizin altında.
  • Ölü piksel, ışık sızması gibi sorunları yok.
  • Film modu, keskinlik modu vesaire harika.
  • Gözünüz ağrıdığında mavi ışık filtresi birebir.
  • Kulaklığını asabileceğiniz aparatı çok iyi.
  • İçinden DP, HDMI kablosu çıkıyor.
Eksileri:
  • Dahili hoparlörü yok.
  • Yükseklik ayarı yapılamıyor.
Kısacası, 1600'e aldım. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Öneririm.

MAG241CR modelini kullanıyorum ben, cidden güzel bir monitör ayrıca yükseklik ayarı da var bende. Bu arada monitörün Usb kablosunun anakarttaki usb soketinin yerini değiştirme sakın, Gaming OSD yazılımı çalışmıyor.

2-3 tane resim ekleseydin bari 🙂
Gerek yok ya internette var zaten :D Ama alacaklar için konuyu açayım dedim belki işlerine yarar.
MAG241CR modelini kullanıyorum ben, cidden güzel bir monitör ayrıca yükseklik ayarı da var bende. Bu arada monitörün Usb kablosunun anakarttaki usb soketinin yerini değiştirme sakın, Gaming OSD yazılımı çalışmıyor.
Gaming OSD'ye ihtiyacım yok ki zaten :D Dediğini biraz açar mısın?

Gerek yok ya internette var zaten :D Ama alacaklar için konuyu açayım dedim belki işlerine yarar.

Gaming OSD'ye ihtiyacım yok ki zaten :D Dediğini biraz açar mısın?
Açık bir şekilde yazdım zaten :) Monitörden anakarta giden USB kablosunun anakarttaki yerini değiştirince Gaming OSD açılmamaya, monitörü tanımamaya başlıyor. Dahan ne kadar açık yazabilirim bilmiyorum :D

Açık bir şekilde yazdım zaten :) Monitörden anakarta giden USB kablosunun anakarttaki yerini değiştirince Gaming OSD açılmamaya, monitörü tanımamaya başlıyor. Dahan ne kadar açık yazabilirim bilmiyorum :D
Benim monitörden anakarta giden USB kablom takılı değil ondan anlayamadım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı