Elektronik MSI Optix MAG251RX 24.5" 240Hz 8399 TL

KeyN_N

Megapat
Yer
Antalya
Uzun süredir stoklarda olmayan bir modeldi. Diğer 240 Hz modellere göre 10 bit oluşu ve daha geniş renk gamutuna sahip olması güzel bir artı. Kaldı ki doğru düzgün 240 Hz bir model almak için en az 8000-9000 vermek gerekiyor zaten, durum böyleyken fiyatı fazlasıyla iyi.

1080p monitöre verilecek maksimum para 6000 gözümde. Bu paraya 2K şart. Fiyatına göre Hz değeri de düşük.
Hiç monitör fiyatlarına bakıyor musun? O dediğin paraya Gamepower gibi markaların fason ürünlerini anca bulursun.

E-sporcu adam 10 Bit'i ne yapsın? 240Hz düşük artık. Herkes 360 kullanıyor. Gereksiz. Sıradaki,
En ucuz 360 Hz model 14-15K bandında ama yine sen bilirsin. Bilgili bilgisiz her konuya balık gibi atlamasanız keşke.

Hiç monitör fiyatlarına bakıyor musun? O dediğin paraya Gamepower gibi markaların ürünlerini anca bulursun.

En ucuz 360 Hz model 14K ama sen bilirsin. Bilgili bilgisiz her konuya balık gibi atlamasanız keşke.

240Hz hiçbir esporcu kullanmıyor. Esporcu adamın parası var ay bu 14K ben bunu almayayım mı diyecek?

Hem görüntü kalitesi çok kötü olmasın hem 240 olsun derseniz ancak alınır.
Ama amacınız rekabetçi oyunlar için en iyisini almaksa:
Strobe teknolojisi blurbusters onaylı. Bütçe dostu BenQ gibi düşunebilirsiniz.
Screenshot_2024-03-05-19-43-19-703_com.android.chrome.png

(Ufotestini bulamadım)

Ben monitörü 2 yıldır kullanıyorum ve bahsettiğiniz "e sporcu adam" olaylarına katılmıyorum. Her sezon ilk eu 500 de yer alan valorant oyuncusu olarak kötü bir monitör olduğunu düşünmüyorum. Ne TN panel aradım şu zamana kadar ne de +240hz. Bütçesi olan bütçesi yettiğince alıp geçsin, on numara monitör. Siz niye bu kadar geriliyorsunuz arkadaşlar?

Geri
Yukarı