MSI Optix MAG274QRF vs Samsung LS27A600

Bütçe
4000-5000 civarı
Bu var 31.5 inch https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-rg321qup.html
Bu da 27 inch
31.5" olan model çok iyi aslında ama bu boyut büyük geliyor bana incelemiştim. Diğer model ise çok güzel bir alternatif, değerlendireceğim. Teşekkürler.
aSi-TFT IPS paneller bir gün yerini IGZO IPS panellere bırakacak. Tekrar söylüyorum; geleceğe yatırım; çözünürlük, yenileme hızı ve tepkime süresi değildir. Paneldir.

Arkadaşlara sorsam "IGZO IPS ne?" diye cevap veremezler çünkü bilmiyorlardır. Ancak, ben size Ultrawide veya IGZO IPS dışında önerimi sunayım desem; MAG274QRF'den daha iyi bir seçim göremiyorum.
Attığınız monitör çok iyi. Teknoloji yatırımı olarak da mantıklı olabilir. Ama işim gereği zoom üzerinden kod paylaşımı oluyor. 24 inç monitör kullanırken yazıları okumada sıkıntı yaşıyordum. Ayrıca ofiste de 27 inçe alıştım. Evde de farklı olsun istemiyorum.

Ama işim gereği zoom üzerinden kod paylaşımı oluyor. 24 inç monitör kullanırken yazıları okumada sıkıntı yaşıyordum. Ayrıca ofiste de 27 inçe alıştım. Evde de farklı olsun istemiyorum.
Önerdiğim Ultrawide monitör 30" farkındaysanız hocam. Pivot desteği de bulunmakta.
Hem oyunlar hem iş için biçilmiş kaftan.

Geri
Yukarı