Çözüldü MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X vs Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar aklımda bu iki model var düşüncelerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Gaming X güzel model fakat aradaki fiyat farkına değmez. İkiside RX 5700 XT serisinin en iyi kartlarından. Nitro+ üzmez. Bence fiyat farkını vermeye gerek yok.
Nitro en iyi model 5700 serisinde Gaming X’e para vermeye gerek yok.

Gaming X için PCB'lere termal pad konulmamış 2 senede eskitmek için yapılmış bir şey diyorlar doğru mu acaba?
Diyemezsin çünkü Nitro+ daha iyi :)

Gaming X modelinin tasarımını daha çok beğeniyorum ama Nitro+ daha iyi bir kart.

Anladım teşekkürler.

Hocam Sapphire sizi üzmez.

Gaming X için PCB'lere termal pad konulmamış 2 senede eskitmek için yapılmış bir şey diyorlar doğru mu acaba?

Anladım teşekkürler.
Nitro+ alacaksan kasanın genişliğine dikkat et dostum. Kart baya bir uzun. Ben alacaktım fakat 3 cm ile kasama sığmıyordu o yüzden vazgeçtim daha sonra fiyatlar arttı başka modelde alamadım. Yakında değişeceğim benim de aklımda Gaming X var çünkü Nitro kasama sığmıyor.

Nitro+ alacaksan kasanın genişliğine dikkat et dostum. Kart bayağı bir uzun. Ben alacaktım fakat 3 cm ile kasama sığmıyordu o yüzden vazgeçtim daha sonra fiyatlar arttı başka modelde alamadım. Yakında değişeceğim benim de aklımda Gaming X var çünkü Nitro kasama sığmıyor.

Kasa olarak MSI MAG forge 100R almayı düşünüyorum acaba sığar mı?

Geri
Yukarı