Çözüldü MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X vs Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar aklımda bu iki model var düşüncelerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Gaming X güzel model fakat aradaki fiyat farkına değmez. İkiside RX 5700 XT serisinin en iyi kartlarından. Nitro+ üzmez. Bence fiyat farkını vermeye gerek yok.
Kasa olarak MSI MAG forge 100R almayı düşünüyorum acaba sığar mı?
Kasanız 330mm ekran kartı destekliyor. Nitro+ modeli 306mm yani evet takabilirsiniz fakat sıvı soğutucu alacaksanız öne değil tepeye takmanız lazım. Benim kasada tepeye takacak radyatör yeri bulunmadığı için öne taktım ve öne takınca Nitro+ kasama sığmadı..

Kesinlikle Nitro+
Kasa : Cooler Master MasterBox MB500 Tuf Edition

Dosya Ekleri

• 2.jpeg
    2.jpeg
    194,5 KB · Görüntüleme: 30
  • 1.jpeg
    1.jpeg
    248,1 KB · Görüntüleme: 31
Kasanız 330mm ekran kartı destekliyor. Nitro+ modeli 306mm yani evet takabilirsiniz fakat sıvı soğutucu alacaksanız öne değil tepeye takmanız lazım. Benim kasada tepeye takacak radyatör yeri bulunmadığı için öne taktım ve öne takınca Nitro+ kasama sığmadı.

Sıvı soğutma almayacağım fakat Arctic Freezer 34e-Sports Duo almayı düşünüyorum bir şey olmaz değil mi?

Arkadaşlar aklımda bu iki model var düşüncelerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.

Alınabilecek en iyi iki RX 5700 XT modeli.
1. Nitro+
2. Red Devil.
Yani Nitro+ alın.

Geri
Yukarı