Sapphire RX 5700XT Nitro+ vs MSI RX 5700 XT GAMING X

Hayırlı olsun. Kartın soğutma ve Performansı zaten ortada bundan şüphe yok da. Şu bahsedilen sorunlar insanı biraz tedirgin ediyor sadece. Hadi onlara da güncellemeler ile birlikte giderildi diyorlar. Kalıyor geriye Sapphire markasını kötüleyenler :D
1 ay içinde hiçbir sıkıntı kalmaz diyorlar. Kötüleme konusuna gelirsek, pek takmıyorum. Sapphire, AMD'nin en iyi partnerlerinden birisi çünkü.

1 ay içinde hiçbir sıkıntı kalmaz diyorlar. Kötüleme konusuna gelirsek, pek takmıyorum. Sapphire, AMD'nin en iyi partnerlerinden birisi çünkü.
Aynen. Zaten son güncellemeler ile dediğim gibi çoğu kullanıcı herhangi bir sorun kalmadı diyor. Kötüleme konusunu ben de pek takmıyorum aslında, çünkü bu zamana kadar hep Sapphire'yi AMD'nin en iyi kolu olarak gösteriyorlar. Bugün neden bu kadar kötülemelere maruz kaldığını anlamış değilim. Ben de MSİ seviyorum, hala da bu böyle. Uygun fiyata bulsam gider MSİ modelini alırım. Ancak Sapphire de bazılarının bahsettiği gibi pek de kötü bir marka değil zannımca.

Aynen. Zaten son güncellemeler ile dediğim gibi çoğu kullanıcı herhangi bir sorun kalmadı diyor. Kötüleme konusunu ben de pek takmıyorum aslında, çünkü bu zamana kadar hep Sapphire'yi AMD'nin en iyi kolu olarak gösteriyorlar. Bugün neden bu kadar kötülemelere maruz kaldığını anlamış değilim. Ben de MSİ seviyorum, hala da bu böyle. Uygun fiyata bulsam gider MSİ modelini alırım. Ancak Sapphire de bazılarının bahsettiği gibi pek de kötü bir marka değil zannımca.
Nitro+ XT modeli şuan Rog Strix'ten bile iyi. Yani bu ürünün kötü olmasını düşünemiyorum.

Hocam benim kafam iyice allak bullak oldu ya. Birisi diyor ki bu kartlar sıkıntılı AMD almayın öbütü diyor ki sapphire sıkıntılı. Bugüne kadar burda sapphireyi kötüleyeni pek görmedim herkes övüyordu. Karta gelince tamam bir takım sorunlarla çıktı galiba öyle görüyorum, ancak çoğu kişi de sorunun düzeltildiğinden bahsediyor. Kaldı ki GPU sıkıntılı olsa Recep ve Ali beyin bu kart ile sistem toplayıp önereceğini düşünmüyorum.
Adamlar bir ekran kartını gömüyor sonra toplama videosu çekiyorlar.Ekran kartını almayın onun yerine 2070 ya da 2060 Super alın diyorlar hep

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı