MSI RX 5700 Gaming X vs Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC

Memnunum ben driveri güncellemedim 19.9.2 kullanıyorum siyah ekran sorunum yok. Coil Whine nedir tam bilmıyorum ama internetten baktıgım kadarıyla ses sorunu galiba benim kasam mesh kasa oldugu için kart 60 dereceyi geçince fanlar çalışıyor ve fanların sesi duyuluyor ama dedigim gibi benim kasam mesh tasarım ve masanın üstünde 40cm kadar yakınımda duruyor fazla rahatsız etmiyor.

Teşekkür ederim bende 5700XT Nitro'ya karar verdim bakalım. Kasa olarak da CM MB511 düşünüyorum. İşlemci 3600 alacağım fakat forumda bir sürü ısınma problemi olduğuna dair konular açılmış. Sizin öneriniz ne olabilir işlemci konusunda.

Buraya bir bak derim. MSI RX 5700 XT ısınma ve 0 RPM çözümü - Technopat Sosyal

Videoyu altyazılı şekilde izlerseniz fazlasıyla bilgi sahibi olursunuz. Bende MSI RX 5700 XT Gaming X kullanıyorum. Benim ufak tefek sorunlarım vardı hepsi bu son güncelleme ile düzeldi bilginiz olsun. Kardeşimde Sapphire Nitro 5700 XT kullanıyor. O da aynı şekilde sorunların hepsinin düzeldiğini söyledi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Sapphire nitro mu msi gaming x mi

Buraya bir bak derim. MSI RX 5700 XT ısınma ve 0 RPM çözümü - Technopat Sosyal

Videoyu altyazılı şekilde izlerseniz fazlasıyla bilgi sahibi olursunuz. Bende MSI RX 5700 XT Gaming X kullanıyorum. Benim ufak tefek sorunlarım vardı hepsi bu son güncelleme ile düzeldi bilginiz olsun. Kardeşimde Sapphire Nitro 5700 XT kullanıyor. O da aynı şekilde sorunların hepsinin düzeldiğini söyledi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Peki hiç nitro+ mu alsaydım acaba dediniz mi? Kardeşiniz msi alsaydim veya. İki kart arasında kaldım ve inanılmaz kararsızım. Msi ın garantisinin 3 sene olması aklımı çeliyor fakat nitro+ nın da görünüşü inanılmaz güzel.

Peki hiç Nitro+ mu alsaydım acaba dediniz mi? Kardeşiniz MSI alsaydim veya. İki kart arasında kaldım ve inanılmaz kararsızım. MSI'ın garantisinin 3 sene olması aklımı çeliyor fakat Nitro+nın da görünüşü inanılmaz güzel.

İki kartta iyi Nitro+ ile sıcaklık farkı 2-3 derece oynar fakat undervolt işlemi ile ikisini de gönül rahatlığıyla kullanırsın. Ben 65 derecelere çıkmasından rahatsız olduğum için underwolt yaptım. Kardeşimde memnun bende memnunum kartlardan. Fiyatları nedir şu anda ikisinin?
Peki hiç Nitro+ mu alsaydım acaba dediniz mi? Kardeşiniz MSI alsaydim veya. İki kart arasında kaldım ve inanılmaz kararsızım. MSI'ın garantisinin 3 sene olması aklımı çeliyor fakat Nitro+nın da görünüşü inanılmaz güzel.

Baktım şimdi fiyatlara Nitro+ al soğutması daha etkili. Ben alirken ikisi arasında kalıp Nitro+ alicakken çok iyi fiyata MSI Gaming X buldum kapalı kutu o yüzden MSI aldım bir sıkıntı yok dediğim gibi sadece 2 3 derece oynar sıcaklıkta. Sapphire AMD için her zaman daha iyidir bunu unutma ;)

Son düzenleme:
Nitro alacaktım zaten 3300'e buldum ama adama biri 3400 vermis adam satmış kahroldum 😀 hergün kontrol ediyorum yeni ilan düşer die. 3300'e Nitro ariyorum bakalim

Hayırlısı olsunşimdiden. Ben 2 ay once MediaMarkt'ten 3400 TL'ye aldım sıfır kapı kutu MSI Gaming X RX 5700 XT'yi. Şimdi fiyatlar kafayı yemiş :D

Geri
Yukarı