Çözüldü MSÜ okumadan muvazzaf subay astsubay olunur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skywalter0

Femtopat
Daha fazla  
Gerekçem derslerimin çok kötü olması. Sırf bunun için ise çıraklık okuluna yazıldım MSÜ girer miyim bilemiyorum. Personel teminden bir şekilde olabilir miyim? Yani dışarıdan MSÜ yine deneyeceğim olmazsa dışarıdan girilebilir mi?

Gerekçem derslerimin çok kötü olması. Sırf bunun için ise çıraklık okuluna yazıldım MSÜ girer miyim bilemiyorum. Personel teminden bir şekilde olabilir miyim? Yani dışarıdan MSÜ yine deneyeceğim olmazsa dışarıdan girilebilir mi?
Dostum derhal YKS'ye çalışmaya başla. Herhangi bir 2 senelik bölüm okursan Yedek Astsubay olabiliyorsun. 4 senelik de okursan Yedek Subay olabiliyorsun diye biliyorum. Yanlışım var ise arkadaşlar düzeltsin. MSÜ'ye de gir. Otursan 3 ay dişini sıkıp MSÜ'ye çalışsan bak yemin ediyorum en en en kötü 65 net yaparsın ve Astsubaylık kazanabilirsin. (Kara, Deniz)

Dostum derhal YKS'ye çalışmaya başla. Herhangi bir 2 senelik bölüm okursan yedek astsubay olabiliyorsun. 4 senelik de okursan yedek subay olabiliyorsun diye biliyorum. Yanlışım var ise arkadaşlar düzeltsin. MSÜ'ye de gir. Otursan 3 ay dişini sıkıp MSÜ'ye çalışsan bak yemin ediyorum en en en kötü 65 net yaparsın ve astsubaylık kazanabilirsin. (kara, deniz)

Hocam asker olan akrabam sorduğumda hiçbir fark olmaz dedi dışarıdan ya da MSÜ, okula sürekli lanet okuyorum hocalarla aram pek iyi olmadığı için çıraklıkta çalışıyorum kısaca çalışacak vaktim olmayacağını düşünüyorum MSÜ spor sözlü geçerim okuduklarıma göre durum böyle hocam.

Hocam asker olan akrabam sorduğumda hiçbir fark olmaz dedi dışarıdan ya da MSÜ, okula sürekli lanet okuyorum hocalarla aram pek iyi olmadığı için çıraklıkta çalışıyorum kısaca çalışacak vaktim olmayacağını düşünüyorum MSÜ spor sözlü geçerim okuduklarıma göre durum böyle hocam.
o zaman kendini kendin bileceğin için kendin için en iyisini de sen bilebilirsin, takdir senin dostum.

Geri
Yukarı