Muhabbet kuşu hamam böceği yer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 saattir yakalamaya uğraşıyorum. Öldürdüm. İntikam olarak hamam böceğini kuşuma versem zehirlenir mi? Konu troll değil. Beni az çok tanıyanlar böyle bir şey yapmayacağımı bilir.
Eğer evden çıktıysa geçmiş olsun tuvaletten çıktıysa yine bir nebze sorun değil ama evden çıktıysa böcek yumurtalarını bırakmıştır birkaç hafta sonra hamam böceği yuvası olabilir ev

Umarım böceği öldürdüğün yeri güzelce silmişsindir. Yoksa kuşuna uzun bir süre yemek almana gerek kalmaz.

Eğer evden çıktıysa geçmiş olsun tuvaletten çıktıysa yine bir nebze sorun değil ama evden çıktıysa böcek yumurtalarını bırakmıştır birkaç hafta sonra hamam böceği yuvası olabilir ev
Yemek yiyordum. Böcek uçarak eve girdi. Bulaşık makinesinin arkasına girdi. Hemen ittim makineyi. Fakat böceği alacağım kaçıyordu sürekli. Tuzak kurdum ve yakaladım.
Umarım böceği öldürdüğün yeri güzelce silmişsindir. Yoksa kuşuna uzun bir süre yemek almana gerek kalmaz.
Temizledik.
Temizledik.

Böceği kürdana geçirip evinin balkon demirine koyun hocam yoldan geçen görsün devlete baş kaldırana (!) n'oluyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı