Muhabbet Kuşu Sorunu

• Konuyu başlatan C-Note
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 24B
Nasıl bir ses geldi kuştan?
Az önce kuşum öldü ve babam kalp masajı yaparken ses çıktı hayvandan. Meraktan soruyorum, kusura bakma. Heyecanlanıp öldüğünü düşünüyorum.

Nasıl bir ses geldi kuştan?
Az önce kuşum öldü ve babam kalp masajı yaparken ses çıktı hayvandan. Meraktan soruyorum, kusura bakma. Heyecanlanıp öldüğünü düşünüyorum.
Benim kuşum da aynı şekilde öldü. Babam kalp masajı yaparken cik diye bir ses geldi ve kuşum öldü. Kuşum o zaman kafese girmek istemiyordu. Kalp krizinden ölmüş olabilir. Sizin kuşunuz için de aynı şey geçerli olabilir.

Benim de kuşum vardı, 2008'de almıştım, Çıtır'dı adı. Çok yaramazdı ve yerinde durmazdı. Yemek yerken gelip ağzımdaki yemekten almak için neler neler yapmazdı 😆 Bir ara elime gelip hareket ettikten sonra kırmızı bir sıvı bırakmaya başladı. Ne olduğunu çözemedik, sonra da geçti. 7 yaşına geldiğinde ise (2015'te) komşuya vermek zorunda kaldım. Doktor yasaklamıştı evcil havyanları. Ama önümüzdeki sene almayı düşünmüyorum, evde yalnız kalınca insan kafayı yiyor.
396006

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı