Mutlu olamıyorum

• Konuyu başlatan plxaxd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 721

plxaxd

Decapat
Her şey üst üste geliyor zaman geçirecek hiçbir şey yok çok az arkadaşım var hiçbir şey güzel gelmiyor. Okul yokken az da olsa rahattım. Okul açılınca daha da battım.
Önerileriniz var mı?

Her şey üst üste geliyor zaman geçirecek hiçbir şey yok çok az arkadaşım var hiçbir şey güzel gelmiyor. Okul yokken az da olsa rahattım. Okul açılınca daha da battım.
Önerileriniz var mı?

Hocam size tavsiyem bir spora yazilmaniz orada yeni arkadaslarla kaynasirsiniz ve mutlu olabileceginiz bir isle ugrasin derim. Ve son olarak piskologa gitmenize tavsiye ederim.

Son düzenleme:
1) Sabır.
2) Kendini tanımak.
3) Kendine zaman tanımak, hayatta sinirli ve mutlu olmak için anlar vardır.

9.sınıf benim için tam tarif ettiğin gibiydi, zor bir süreçti ama sabırla atlattım, bazı aktivitelerde bulundum tabii, kendime değişiklikler yaptım, iyi de oldu. Sana da tavsiye ederim. Ayrıca zaman geçirmek için vakit ayırabileceğin çok hobi var.

Önerileriniz var mı?
~Gym
~Bilgisayarın varsa 3D modelleme öğren
~Yazılım öğren
~Video editlemeyi öğrenip Youtube gibi platformlara video yükleyip para kazan
Bu dediklerimin hepsinde ciddi paralar var. Biliyorum mutlu olmaktan bahsetmişsin ama sen bunlarda gelişip para kazandıkça mutlu olacaksın kazandığın parayla gezip tozarsın istediğin şeyleri alırsın bunlar da sana mutluluk verir.

~Gym
~Bilgisayarın varsa 3D modelleme öğren
~Yazılım öğren
~Video editlemeyi öğrenip YouTube gibi platformlara video yükleyip para kazan
Bu dediklerimin hepsinde ciddi paralar var. Biliyorum mutlu olmaktan bahsetmişsin ama sen bunlarda gelişip para kazandıkça mutlu olacaksın kazandığın parayla gezip tozarsın istediğin şeyleri alırsın bunlar da sana mutluluk verir.

Bende isterdim ama elimde 10 yıllık laptop var yapamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı