Mutsuz bir ailede büyümek

Herkes mutlu olacak demedim. Tanrı merhametsiz, merhametli olsaydı insanlar bu kadar acı çekmezdi. Allah mükemmel ve merhametli bir tanrı değil mi nede olsa? Bu kadar mükemmel ve hatasız bir tanrı neden kullarına merhamet göstermiyor? Müslümanlık ve şu an dünya üzerinde popüler olan dinler yayılmadan önce yaşayan insanlara ne oldu? Onların sınavı nedir? Veya ellerinde olmadan müslüman olmayan bir ülkeye doğan insanlar, bu insanların sınavı nedir? Müslüman olmayan herkes cehenneme gidecek, tanrı neden şans vermiyor?
Dinden ayrıldınız galiba Allah (c.c)'ye hakaret ederek.
Abdest aldıktan sonra namazınızı kılın , içten bol bol tövbe edin aksi takdirde karşı hayat yanabilir.

Burada birisi yardım istiyor, öbürleride Allah kavgası yapıyor. Dostum buradaki insanlardan yardım isteme benim gibi pişman olursun. Sana en tavsiye edeceğim şeyse, eğer mental olarak çok yorgunsan sanırım öylesin arkadaşların ile tatil yapmanı öneriyorum. Onun dışın da ailecek psikoloğa gidebilirsiniz.

Burada birisi yardım istiyor, öbürleride Allah kavgası yapıyor. Dostum buradaki insanlardan yardım isteme benim gibi pişman olursun. Sana en tavsiye edeceğim şeyse, eğer mental olarak çok yorgunsan sanırım öylesin arkadaşların ile tatil yapmanı öneriyorum. Onun dışın da ailecek psikoloğa gidebilirsiniz.
Tatil yapacak para nerde?
Kendinizi baz almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı