MUX Switch olan notebook önerisi

Bütçe
13500

Hocam MUX Switch olduğu nasıl anlaşılıyor, nerde yazıyor yani ?
Ram'i 3200 Mhz midir?
Bu kasa sağlam mıdır bir de?

Evet, RAM'ler 3200 MHz.
Kasa sağlam hocam merak etmeyin.
Mux olup olmadığını internetten araştırma yaparak öğrenebilirsiniz hocam. Mux'u var ama emin olun.
Hocam bilmediğiniz şey hakkında nasıl emin olun diyorsunuz ? Araştırın demeniz yeterli.

Mux'u var çünkü ve ben bunu biliyorum. O yüzden emin olun dedim. Kötü bir niyetim yok.
Kötü niyet vs. algılamadım zaten. MUX var olduğunu biliyorsanız araştırın demeniz tuhaf geldi de. Yanlış anladım herhalde. @Radeon RX 5500M bu modeli kullanıyor sanırım. MUX var diye biliyorum ben de ama emin olmak lazım.

Kötü niyet vs. algılamadım zaten. MUX var olduğunu biliyorsanız araştırın demeniz tuhaf geldi de. Yanlış anladım herhalde. @Radeon RX 5500M bu modeli kullanıyor sanırım. MUX var diye biliyorum ben de ama emin olmak lazım.
Konu sahibi Mux'un olduğu nereden anlaşılıyor diye sordu. Ben de araştırarak dedim. Sorusuna cevap verdim sadece.

Hocam öncelikle Alpha'da MUX olduğunu sanmıyorum, çünkü gerek yok gibi. MUX'un olma sebebi Nvidia Optimus teknolojisi yüzünden işlemci GPU'su ile Nvidia GPU'su karışık görüntü verebiliyor. MUX ise sadece Nvidia GPU üzerinden görüntü vermeye yarıyor. AMD ekran kartlarında böyle bir durum yok diye biliyorum, @Radeon RX 5500M ya da @Dark Lord of the Sith hocam gelince kesinleştiririz.
Teşekkür ederim hocam, bir sorum daha olacak rahatsız etmiyorsam. Ekran kartı Watt'ı kaç bu cihazın?
Hocam tam watt değerini bilmiyorum ama yer yer RTX 2060'ı bile geçiyor. @Radeon RX 5500M hocam kullanıcısı.

Şu konuyu da bırakıvereyim, yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı