MX-4 çakma olabilir mi?

İyi dediniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@Lusyz
@SEMIKAANCAKIR

İyi dediniz.

@Lusyz
@SEMIKAANCAKIR

Macun kenarlara biraz fazla kaçmış gibi.

İyi dediniz.

@Lusyz
@SEMIKAANCAKIR

Bu kadar sürmenize gerek yoktu ve bu kadar sürmeye bu dereceler bayağı bir anormal.

Macun kenarlara biraz fazla kaçmış gibi.

Onu çekerken bende fark ettim şey yapiyorum macunu sürüp fanla yaydırıyorum genelde kartla yaptıktan sonra, video dışında o fazlalığı elimle sildim.

Bu kadar sürmenize gerek yoktu ve bu kadar sürmeye bu dereceler bayağı bir anormal.

İşte ilk sürüşümde hala sıcaktı dedim bari abartayım gene değişmedi onu anlamadım.

Macun sürümü güzel fakat bir şey garip geldi stok fan yavaş mı dönüyor?

Bilmiyorum, fanın dönme RPM nasıl bakabilirim oradan kesin olarak öğreniriz zaten.

Onu çekerken bende fark ettim şey yapiyorum macunu sürüp fanla yaydırıyorum genelde kartla yaptıktan sonra, video dışında o fazlalığı elimle sildim.

İşte ilk sürüşümde hala sıcaktı dedim bari abartayım gene değişmedi onu anlamadım.

Bilmiyorum, fanın dönme RPM nasıl bakabilirim oradan kesin olarak öğreniriz zaten.

BIOS'da yazıyor olması gerekiyor benimkinde yazıyor yani.

BIOS'da yazıyor olması gerekiyor benimkinde yazıyor yani.
Hemen deneyelim :D

CPU Speed 4.45GHz harici bir şey göremedim bu olabilir mi?

Aha buldum.

Sinir bozucu hiçbir şey yapmamama rağmen 50'lerde geziyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221129_163150.jpg
    IMG_20221129_163150.jpg
    157,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 1669730728089.png
    1669730728089.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı